Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BUDA BENDEN OLSUN.....

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında maviay57 tarafından paylaşıldı.

1. maviay57

maviay57 Üye

Selam sevgili dostlar...uzun zamandır siteyi takip etmeme rağmen buraya bir rapor sunamayışımın burukluğu içersindeydim..gerek vakitsizlikten gerekse tembellikten dolayı sizlerle paylaşamadığım bir çok avlarımdan en sonuncusunu artık paylaşmak gereği hissettim..
    burada okuduğum yüzlerce av hikayesinden sonra artık benimde siteye ve kullanıcılarına bir katkım olması kanaatiyle ocak ayında avladığım levreğin hikayesini sizlere sunmak istedim...
    malumunuzdur ocak ayı gelmesiyle beraber karadenizde levrek avcılığı en asgari seviyeye düşer hatta imkansızlaşır..nisan ayına kadar süren bu süreç bizler gibi levrek sevdalılarının geçirdiği en sıkıcı ve ızdırap verici aylar olur..nitekim ay aortalarıda günlerdir süren lodos ve kıble havalarının bahar aylarını aratmamasıyla içimdeki levrek yakalama aşkı dayanılmaz hale geldi..murat reisi arayıp onunda dünden hazır olmasıyla arabama atladım ve merada buluşmak üzere iş yerimden ayrıldım...
    meraya geldiğimde deniz tam istediğim gibiydi..su az bulanık ve hafif dalgalar kıyıya dikine gelmekteydi ve bu tarz denizler her zaman verimli olmuştu..içimi tekrar tatlı bir umut sardı...
    saat 15:00 gibi oltalarımız suyla buluşmuş rapala max rap im her suya girip çıktığında sıkıntı ve stresimi götürüyor, içimi rahatlatan ferahlığı ve huzuru getiriyordu..15:30 gibi sahtem kıyıya 3 metre kadar kala duraksadı,henüz ne olduğunu anlamamıştımki paşamız tüm ihtişamıyla sudan yarım metre kadar havaya sıçrayarak adeta bizi selamladı..çok yakın mesafe olduğu için ne olduğunu dahi anlayamadan bi anda kıyıda buldum bu asilzadeyi...tabi bunda çok güvendiğim makinam daiwa procaster 3000,daiwa 2,70 lik kamışım ve 0,13 lük sufiks ip misinamın da payı büyük...zira 5 kg a kadar olan balıklarda hiç endişem yok (5 kg ye kadar diyorum çünkü henüz daha irisini yakalayamadım:) ) takımıma güveniyorum...
    bu paşa 2kg geldi arkadaşlar benim bu ayki bütün stresimi aldı götürdü..darısı sizlerin başına..
    bu arada sitedeki ilk raporum olması dolayısıyla yazılarını ve av hikayelerini okuyarak piştiğim bazı üstadlara selam ve saygılarımı sunmak istiyorum...
    engin bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşan sayın vedat abayoğluna,sevgili tahir gürhan ağabeye, necmi fidan beylere,orhan küçükbiçmen abimize, sevgili kenan yıldıza,sayın şeref ağartana, sevgili hamdi tekbıyığa,değerli üstad reşit gerçekere, sevgili abim adem demirtaşa ve adını şu anda hatırlayamadığım bir çok üstada hürmetlerimi sunarım, iyiki varsınız.....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sinoplu57

sinoplu57 Üye

Reisim o gün seni tebrik etmiştim.Bir tebrikte burdan olsun.Çok güzel bir av günü olmuştu ben tutamasamda :)
    Yarın yada pazar günü yine alaçam tarafına balığa gideriz reis.Arkadaşlarıda ziyaret etmiş oluruz hem.

4. rapalacikral

rapalacikral Aktif Üye

tebrikler.
    harika bir rapor..
    meraya bayıldım valla.

5. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Tebrik ederim Adem bereketli olsun.

6. avcihan

avcihan Aktif Üye

tebrikler niceleri rast gelsin.

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Adem
    Çok güzel bir levrek yakalamışsın.
    Her zaman rastgelsin

8. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Tebrikler ..Ellerinize saglık Adem Bey..Max rap hangi renk olanıyla yakaladınız merak ettim..Rastgelsin..

9. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tekrar tebrikler adaşım,övgülerin için teşekkürler herkese selamlar

10. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler Adem bey, balığın maşallahı var. 2 kg demeseniz ben bir 3 kg'ı var derdim. Afiyet olsun.

11. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Tebrikler çok güzel balık almışsın. Daha iyileri rastgelsin.