Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bugünlerde Erdek'te balık olur mu?

Ensar49

Üye
Adı
Ensar
İş sezonu başlamadan önce kısa bir tatil yapmayı planlıyorum.Yaklaşık bir hafta Erdek te takılacağım.Daha önce tavuk ve sardalya ile iskeleden ve birkaç noktadan uzun süre denedim ama sıfır tane balık aldım.

Spinle ilk defa deniyecem merak ettiğim en önemli konu önümüzdeki hafta o bölgede spinle balık çıkar mı.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
İş sezonu başlamadan önce kısa bir tatil yapmayı planlıyorum.Yaklaşık bir hafta Erdek te takılacağım.Daha önce tavuk ve sardalya ile iskeleden ve birkaç noktadan uzun süre denedim ama sıfır tane balık aldım.

Spinle ilk defa deniyecem merak ettiğim en önemli konu önümüzdeki hafta o bölgede spinle balık çıkar mı.
Denememiz de fayda var, bu sıralar çıkması gerek.

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Olmaz mi. 3-5 Poyrazda dalan sahtelerle of of. Lodosta yarimadanin ic kisminda sakin havalarda plajlarda su ustu sahteleriyle bolca denemeler yapabilirsiniz. Balik var sadece dogru hava lazim.

Ensar49

Üye
Adı
Ensar
Olmaz mi. 3-5 Poyrazda dalan sahtelerle of of. Lodosta yarimadanin ic kisminda sakin havalarda plajlarda su ustu sahteleriyle bolca denemeler yapabilirsiniz. Balik var sadece dogru hava lazim.

3-5 saat mi .burayı anlamadım.birkaçyerde okuduğum kadarı ile lodosta balığa çıkılmaz yazıyor.

kusura bakmayın denizin yabancısıyım.

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
3-5 saat mi .burayı anlamadım.birkaçyerde okuduğum kadarı ile lodosta balığa çıkılmaz yazıyor.

kusura bakmayın denizin yabancısıyım.
Levrek avinda genel kural ruzgara karsi atmaktir. Kuzeye bakan taraflarda poyraz guneye bakan taraflarda lodosta av yapilir. Ornegin İstanbul Silede poyraz silivride lodos levregi costurur. Avi kolay hale getirir. Su ustu avlari icinse sakin yada az kipirtili havalar av verir.
3 5 denizcilikte hava durumudur. Yani ruzgarin 15 knot hizla estigi havalardir.

Baslangicta bilen birileriyle ava cikmanizi oneririm. Yoksa zor olacaktir.

Ensar49

Üye
Adı
Ensar
Levrek avinda genel kural ruzgara karsi atmaktir. Kuzeye bakan taraflarda poyraz guneye bakan taraflarda lodosta av yapilir. Ornegin İstanbul Silede poyraz silivride lodos levregi costurur. Avi kolay hale getirir. Su ustu avlari icinse sakin yada az kipirtili havalar av verir.
3 5 denizcilikte hava durumudur. Yani ruzgarin 15 knot hizla estigi havalardir.

Baslangicta bilen birileriyle ava cikmanizi oneririm. Yoksa zor olacaktir.
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

4 gün oldu bütün kıyıyı taradım ama canlı yok.

Balık açıkta ve derinde.Levrek kıyıda olur diyorlar ama kıyıda canlı adına hiçbirşey yok.

Evren Tamer

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Evren Tamer
Kıyıdan yemli deneyin.karides.sulinez.kostekleri ince yapin

Y

yasinmak

Misafir
Selamlar. Aynı başlık altinda konu acayim dedim. Bugunlerde butun koylerden sandalla iri istavrit cikiyor. Pazartesi erdek doganlara gidicem ins. Yoklama ceker donerim tekrar.

Yusuf7

Aktif Üye
Adı
Yusuf
Bu günlerde erdekte avlanıyorum tüm yaz erdekteyim levrek tutmak istiyorsanız seyit gazi tepesi, onun alt tarafı kaya the Rock eğlence merkezi bulunmaktadır denize doğru inin lakin zordur en iyi verim sabahtır rasgele