Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bundan sonra rapor yazmayacağım

Konu, 'Genel Konular' kısmında ekvator1907 tarafından paylaşıldı.

1. ekvator1907

ekvator1907 Aktif Üye

Yeri burası olmayabilir ama yine de yazmak istiyorum. Benim daha önceki raporlarımı okumayanlar hala baraküdayı öğren de gel derler gibiler. Bundan sonra polemiğe girmiyorum. Rapor da yazmıyorum.
    İşi en sonunda alfabeyi bilmemeye kadar getirdiniz ya pes diyorum. Alfabeyi bilmesek ÖSS-KPSS sınavlarını geçmezdik o kadar.
    Bir daha ne rapor açarım ne başkasının yazmış olduğu rapora cevap yazarım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Mehmet,
    Konunun özünü çok bilmesemde sana tavsiyem çok fazla kırılgan olma.
    Elbet bazı durumlar oluyorki insan sinirlerine hakim olamıyor ve bazanda karşındakini çok tanımadığından yazılan bir cümle yanlış anlamalara yetiyor bile.

Hemen küsüp yazmıyorum demeden önce sitedeki genel paylaşımları baz alarak genel seviyenin ve paylaşımların ne önemde olduğunu sende anlamışsındır sanırım.

Senden paylaşımlarını bekliyoruz,başarılı işler çıkartıyorsun,derler ya ''Meyva veren ağaç taşlanır'' :)
    Sevgiyle kal.

4. ekvator1907

ekvator1907 Aktif Üye

Size katılıyorum Mustafa Bey. Sanırım çok hızlı ve fevri bir davranış sergiledim. Aslında bir iki kişiye kızıp ya da söylediklerini yanlış anlayıp genelde bir karar almamak gerekirdi.
    Yine de bir süre yazmama konusunda kararlıyım.. Avlarımın hepsini raporlamadığım halde böyle ise ya raporlasaydım :confused:
    Bu boşlukta baraküdalarla ilgili çok iyi bir araştırma yapacağım. Sağlıcakla kalınız

5. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Hocam ben size öğretmen olduğunuz için önce çocuklara alfabeyi öğretiyorsunuz daha sonra okul dışında da sevgili kayınpederinize baraküda avını öğretiyorsunuz anlamına gelen eleştiri yapmak istemiştim, galiba yanlış anlaşıldım, sizin raporlarınızı ve bütün raporları okumak en büyük zevklerimden biridir.Hoşcakalın

6. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Sayın hocam forumun ana amacı bilgi paylaşımıdır, sen yazmazsan ben yazmazsam, başkaları yazmazsa forum amacından uzaklaşır.
    Kırılmak, darılmak yok, bilgi paylaşımına devam, Rastgele diyorum.

7. ekvator1907

ekvator1907 Aktif Üye

Kusura Bakma Adem Bey Abi ben seni diğerlerine benzeterek yanlış anlamışım. Acele davranmışım. Sen de kusura bakma. Hoşcakalın.
    Abi Sökeli nickin olduğu için seni dinliyorum :) Şaka şaka size de rastgele

8. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

ha ha, ilk kızan sen değilsinki, daha öncede kızan oldu. hatta bana bile sataştılar. ama ne yaparsan yap bunun önüne geçemiyorsun. bak aha iki kere sölüyorum, aşağıda bir gene beni çekip çevirecektir.
    Hülasa, bırak herkes özgürce kendisini ifade etsin, ne yazarsa yazsın. baskı uygularsan (onu yazma bunu yazma diye) vatandaşın içindekinin ne olduğunu anlayamayız. Ne varki kırıcı olmayalım

9. bandırmalı

bandırmalı Aktif Üye

mehmet konunun özü nedir bilmiyorum ama sana tavsiyem inandığın doğrularla hareket et :)en önemli olan senin yaptığın şeyden vicdanen rahat olman bakma bu sanal alemde çok çeşit insan var ve hepsinin kendine göre amacı vardır kimi gerçekten bilgi ve tecrübelerini paylaşır kimi ulen birinin bir açığını bulsamda çamur atsamda ortalık biraz şenlense diye bakar kimi kim nerede avlanmış acaba diye yer keşfine bakar kimide gerçekten birşeyler öğrenebilirmiyim diye bıkmadan araştırır okur :)önemli olan insanlarla ilişkilerini her zaman sıcak tutman :)

10. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

ben rapor yazayımda banada baraküda demeyi öğretsinler razıyım. daha bugüne kadar tek raporum yok, halan balık tutamadım. sen boşver boşağızlıları. bak biz balık arkadaşıyız her nekadar tanışmasakta ve aynı yerde olmasakta

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Balığa gidemiyorsun da mı yakalayamıyorsun, gidiyorsun da mı yakalayamıyorsun. (Yazarken zorlandım valla:) )

Gidiyorsan ne tarz avlanıyorsun da yakalayamıyorsun?
    Şimdi oralarda kofanalar olmalı kıyıdan yakalanabilecek