Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bunlar da Benim Diğer Hobim GUVERCİNLER

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Emre çok güzeller.
Biz senin babanıda biliriz :)
İstersen bu işe gönül vermiş ve çok ciddi başarıları olan baban ile ilgili bir kaç satır yaz. ;)

Owti

Aktif Üye
Adı
emre özmeriç
Kan Grubu
B Rh Negatif
Çok güzeller be Emre,
Çocukken benimde var dı...:eek:
Çoook geriye gittim.Çoook...:)
Teşekkürler :)

Maaşallah. Güzel kuşlar. Fotoğraflar da çok güzel.
Teşekkürler :)

maşallah güzel gözüküyorlar iyi günlerde besleyin.
Saolun :)

maşallahı var emre kuşlarının bursa güvercinlerinden bende besledim.öğlen salardım akşama zor inerlerdi.beslediğim yerde şahin çoktu,yanlarına bile yaklaşamıyorlardı.keşke eski günlere dönebilseydik.bursa kuşlarının bulutta kayboluşları harika ötesi,heleki geriye doğru makara atarak inmesi hiç göz önümden gitmiyor.vaktin ve zamanın varsa çok güzel bi uğraş ve hobi
bizim o kadar zamanimiz olmadigindan okadar kondisyonlari yok kuslarimizin ne yazikki :( keske olsada bizde öyle zevk yapabiliriz ancak elimizdekilerle zevk yapiyoruz :)

mşlh.tüyü kadar yavru alasın.dolapcılar güzel görünüyor.matkap gibi dönerler.güle güle besle..
Valla Havada İnanilmaz Bir zevk veriyo ve sağlı sollu dönuyolar ve inanilmaz akilli hayvanlar

bursaları maşallahı var usta varmı stılı bı çift ak kuyruk veya knat kuyruk bend bursa hastasıyımdır tersım var ken guzel mıskıler sabunı ler portakallar üretiyodum fskst şim di tersım yok bahcm var o yuzden satmak zorunda kaldım onları tekrar bursa lmaya calışıyorum şöyle guzel safkan bulursam varsa çakalda olur usta
Bizdede vardi sabuniler miskiler sampanyalar kaplamali ve basik kafaydi hepsi verdik onlari bursalari dersen bu kuslarin kani 50 seneye dayaniyi hiç bozulmadan bu gune kadar geldi bu kan bize 1 takim hediye olarak verildiler ve simdi 80-90 parça vardir heralde :)

Emre çok güzeller.
Biz senin babanıda biliriz :)
İstersen bu işe gönül vermiş ve çok ciddi başarıları olan baban ile ilgili bir kaç satır yaz. ;)
Ben olmadan o olamaz zaten Onun İçin bisey yazmiyorum :):):):):) ben hiç bir zaman onun gibi olamam zaten onun inanilmaz emekleri var bu kuslar uzerinda guvercinler ve kanaryalarin zaten su anda Anadolu ornitoloji derneginin 2. baskani ve Türkiye Kanarya ve Doğa Kuşlari Federasyonunda Delege ve Ayni zamanda A sınıfı Irk Hakemi dir kendisi

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben olmadan o olamaz zaten Onun İçin bisey yazmiyorum :):):):):) ben hiç bir zaman onun gibi olamam zaten onun inanilmaz emekleri var bu kuslar uzerinda guvercinler ve kanaryalarin zaten su anda Anadolu ornitoloji derneginin 2. baskani ve Türkiye Kanarya ve Doğa Kuşlari Federasyonunda Delege ve Ayni zamanda A sınıfı Irk Hakemi dir kendisi
Bende tam bunu diyordum zaten :)