Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bunlara bir isim bulalım....

Konu, 'Genel Konular' kısmında lost_zombie tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Torbacısını gördük, bohçacısını gördük, kraçacısını gördük, oturduğu bankın üstünde yem keseni gördük, pet şişeye işeyip yol kenarına atanı gördük, oturduğu yere işeyeni , sıçanıda gördük, yakaladığı küçücük balıkları salmayan, bizler salmamız gerek diyince de, homurdanıp üstümüze yürüyen ayısını gördük, yer kavgası yapıp adam yaralayanı, öldüreni gördük, yediğini içtiğini toplamayıp ortalığı çöplüğe çevireni gördük, sağa sola attığı çaparilerin yada başka takımların gelen geçeni yaraladığını gördük, ordaki birçok masum canlıyı yaraladığını gördük, bunların hepsini gördükte, kedi yavrusunu canlı yem yapıp köpek balığı yakalayanı ne biliyordum ne görmüştüm, bu üstteki dangalaklıkları yapanlar sizden özür diliyorum, ettiğim küfürleri geri alıyorum, demeyeceğim tabiki ama , size bile rahmet okutan varmış bunu diyorum......

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Ağustos 2014
    Yavuz_Aksoy07 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Ben uygun isim ve sıfatları yazarsam forumdan kovulurum

frenist bunu beğendi.
  4. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

hasta olma durumu bu olsa gerek :mad:

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Çok baktım bir umutla görüntüler çakma olsun diye ama onlarca benzeri video var, malesef gerçek, geçenlerde levrek için en iyi yemin fındık faresi olduğunu yazıyor çoğumuzda rahatsız olmuyorduk ben dahil, ama işin ebadı biraz büyüyünce görüyorki insan can candır, ama fare ama yılan ama, kedi köpek, durdukça karides ve kurt gibi canlı yemleri bile sorgulamam gerektiğini düşünmeye başladım yaşlanıyormuyum ne.

6. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Normalde balığın doğal olarak yediği yemleri bir kenara bırakırsak yavru kedi ne demek videoyu kısa bir süre izleyebildim.

7. KalamA

KalamA Daimi Üye

Nejat abi, çok rica ediyorum bu gibi görüntülerden daha fazla paylaşma. Zira yıkılıyorum. Öküz gibi adam, kız çocuğu gibi hüngür hüngür ağlıyorum. Paşa'm Şirin'im geliyor gözümün önüne. Sağlık sıkıntıları yaşadığını biliyor, senin için endişeleniyorum. Lütfen sen de zamanını bu gibi görsellere ayırma. Bir çoğumuz aynı yürekleri paylaşıyoruz. Bu güzel yüreklere güzellikler paylaşmak yakışır. Beddua etmeyi sevmiyorum ama o videodaki var ile yokun arasında olan o şerefsizler için bir filmden alıntı yapayım; yaşamanın binbir çeşit yolu var, en b.ktan olanını seçmişler, Allah gani gani belalarını versin...

8. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bu görüntüler beni artık üzmüyor gün geçtikçe birşeyi alıp gidiyor görmemek gibi birlüksümüz yok illaki biyerden bişeyş çıkıyo bu internetdene rezillikte karşımıza, çoğu kişi bilmediği için inanmaya bilir Duman benim belalım tekirim, monitöre bakmayı seviyor, video oynarken duyduğu sesten önce irkildi sonra kaçtı gitti bunu görmek bile benim içimi parçalamaya yetti, bunlarda insan, ama netürdür bilemedim.

9. ArateuS

ArateuS Aktif Üye

Dünya giderek hasta ruhlu insanlarla doluyor Nejat abi , çoğu şeye erişmek kolaylaştıkça tatminler tatminsizlikleri doğurup sapkınlıklara yol açıyor . Sadece bu konuda olsa keşke ama malesef ...

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hepimiz biliyoruz ki konuyu gören herkes buraya ağza alınmayacak küfürleri yazmak istiyor.
    Boş bulunduğumuz bir anda da yazacak..

Her ülkede, her ırkta, her dinde, her mezhepte, kısaca insan olarak tanımladığımız canlı türünde her türlü vahşeti benimseyen, bundan zevk alanlar var. Tek umudum sayılarının çok olmaması ki bu konuda da aslında ümitli değilim.
    Çatır çatır insan katledilen bir coğrafyanın dibinde yaşıyoruz ve hemen her gün kahırdan ölüyoruz zaten. Bu kadar vahşet yanıbaşımızdayken bırakalım da bu gösterdiğin vahşet sadece internetin derinliklerinde kalsın. Meraklıları her şeyi her yerde arayıp buluyor, lanetlemek isteyenler de oralarda bulsunlar.
    Konu bir faciaya yol açmadan kilitlenmiştir.

hayalet avcısı, Dündar ve KalamA bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.