Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Burhaniye-Gümüldür arası Yazlık arıyorum.

Konu, 'Sohbet' kısmında TurgutCAN54 tarafından paylaşıldı.

1. TurgutCAN54

TurgutCAN54 Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba Ege kıyısı olan Balıkesir Burhaniye' den İzmir Gümüldür' e kadar yazlık arıyorum. Denize sıfır bahçeli birazda geniş bir ev olursa harika olur. Bütçem 175.000 ' e kadar. Yardımcı olacaklara ve ilgilenenlere teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. samuray

samuray Yeni Üye

Didim Akbük tarafını düşünürseniz, bu hafta sonu yazlığa gitmeyi planlıyorum. Bakabilirim.

4. yalçın temel

yalçın temel Üye

Merhabalar ben yaklaşık 8 yıl burhaniyede görev yaptım.Burhaniye İzmir arası çok güzel yerler var benim size önerim burhaniye ayvalık arasında karaağaç beldesi var bu beldede denize sıfır çok güzel yazlıklar var hem tekneyle hemde kıyıdan balıkçılık yapabileceğiniz çok güzel yerler var eğer düşünürseniz görüşebileceğiniz fikir alabileceğiniz arkadaşlara sizi yönlendirebilirim.Selamlar

5. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Burhaniye'den dün akşam döndüm. Salı sabahı tekrar orada olacağım.
    Pelitköy sahilde bildiğim satılık evler var. Denize sıfır olmayan yanılmıyorsam 115.000 TL ye inmiş, iyi bakımlı bir ev var. Ayrıca bir arkadaşın inşaatı bitmek üzere tepe üzerinde tüm körfezi gören 3 katlı 2 evi var. Son fiyatı 250şer bin TL.

Denize sıfır değil 50-60 metre geride, denizle evler arası kumsal, denize paralel ilk sırada 7-8 ev var bunların da fiyatı 300.000 TL.
    Ancak evlerin önü levrek merası değil, sinarit palazı zargana falan çıkıyor.
    Bu satılık evlerin bir arka sırasında sahilde fiber sandalı olan, balığa çıkarken yanında arkadaş arayan İlhan isimli bir arkadaşın evi var.

Sanırım bunların hiçbiri satılmadı.