Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BURSA 5. Doğa Sporları, Avcılık, Balıkçılık Fuarı Bitti...

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında oktay16 tarafından paylaşıldı.

1. oktay16

oktay16 Moderatör

Merhaba arkadaşlar,

Bu sene 5. senemiz olan Bursa Doğa, Avcılık ve Balıkçılık fuarını bitirmiş bulunuyoruz. Bizim açımızdan oldukça eğlenceli, bir o kadarda yoğun bir süreç olduğunu söyleyebiliriz.

Fuar haftasına girdiğimizde çalışmalarımız başlamış, fuar gününün gelmesini bekliyorduk. Sağolsun Basri abi, Cevat abi, Beyan abi bizi hiç yalnız bırakmadılar. Baştan sona desteklerini esirgemeden hep yanımızda oldular, sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.:harika:

Fuar gününden bir gün önce VİTRA DİZAYN Serkan KUŞPINAR Öncülüğünde çalışmalarımız başladı. Burdan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Eksik olma Serkan abi.

Standımız Hazırdı.

Fuarın Birinci gününden itibaren beklediğimizin üzerinde bir katılım oldu.

Standımızda destek vererek Balık tutma Simülatörünü gönderen İnce Çizgi firmasına ayrıca teşekkür etmek istiyorum, destekleriniz için sağolun.

Simülatörün ilk tadını çıkartanlardan biri olarak çok keyif aldığımı belirtmek isterim, muhteşem bir alet gerçek ile hiç bir farkı yok.:)

Standımızı ziyaret eden diğer misafirlerimiz,

Fuarın yoğunluğundan kaynaklanarak fotoğraf çekinmeyi unuttuğumuz arkadaşlarımız olabilir, anlayışlarına sığınıyoruz.

Musa kaptana marmaradan selamlarımızı iletiyoruz..:)

http://img189.imageshack.us/img189/3340/img0532custom.jpg[/IM

[URL="http://img534.imageshack.us/i/img0541custom.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7266/img0541custom.jpg

ve fuarın sonu...!

Emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkürler.

Buradan AS TV ve Serpil hanıma çok teşekkür ederiz. Bizlere vermiş oldukları destekten dolayı.

İzleyemiyen arkadaşlarımız için Videoyu yükledik.

KENT GAZETESİ BALIK SEVDAM STANTINI ZİYARET EDEREK BALIK SEVDAM AMAÇLARI İLE İLGİLİ HABER YAPTI. BURADAN KENT GAZETESİNE, SAMET DOĞRU VE YASİN KUTLUCAN'A DUYARLILIKLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selçuk KAYA

Selçuk KAYA Kıdemli Üye

Çok güzel bir fuar daha gerçekleşmiş. Emeği geçen herkesin eline sağlık .

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Yine bir Fuar daha bitti. Ne çabuk geçiyor seneler, 5 yıl olmuş :)

Buradan İrfan, Oktay, Beyhan, Cevat, Basri, Serkan, Hakan, Ayhan başta olmaz üzere tüm destek veren arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Sitemizin Bursa'da bulunan Bayan üyeleri Sevgi ve Dilek hanımada ayrıca teşekkürlerimizi iletiriyorum, standımızı yanlız bırakmadıkları için.

Fuarda bizlere ilgi çoktu, bu hobiye gönül vermiş insanlar olduğumuzu bildikleri için. Televiyon, gazete ve dergiler bizleri haber yaparak desteklerini belirttiler. Desteklerinden dolayı onlarada çok teşekkür ederiz.

Ayrıca desteklerinden dolayı, İnce Çizgi Firmasına teşekkür ederiz. Simülatörü Türkiye'ye ilk tanıtma fırsatını bize verdikleri için.

Yerliyurt Marin Genel müdürü İrfan Yerliyurt'a teşekkür ederiz. Stantımıza manevi destek vererek bizleri yanlız bırakmadı. Balık Sevdam ailesini sevdiğini ve Balık Sevdam Üyelerine Tekne almak isterlerse özel fiyatlar vereceğini söyledi. Ben de sizlere burdan ileteyim :)

Bursa'da bulunan arkadaşlarımızı için yazayım, Bugün BursaKent gazatesinde Balık Sevdam Ekibi Haber olarak yayınlanacak. Gazeteyi almak isteyenler için hatırlatmak istedim.

Bursa'da olmaya üyelerimiz için ise gazatenin baskı halini elime ulaşınca sizlerle paylaşacağım.

As TV'de konuk olduğumuz programın görüntülerinide sizler için sitemize ekleyeceğim.

5. Ümit

Ümit Aktif Üye

Bir organizasyona daha imzamızı attık, emeği geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ederim,

6. Sevgi

Sevgi Üye

Sıcak karşılama ve dostluğunuz için bizde çok teşekkür ederiz Hamdi bey :)

Cevat Göven bunu beğendi.
  7. beyhan

beyhan Aktif Üye

bizim açımızdan çok iyi oldu kendimizi anlatma fırsatı oldu yalnız bir konu beni çok derinden yaraladı burdan standımızdaki arkadaşlarıma teessüflerimi (doğrumu yazmışım) bildiriyorum
    müşteri geliyor tırıvırı kaç para diyor ve ben gelene kadar oyalamıyorlar
    yav insan çay kave söyler bekletir bende onu tırıvırıya takardım potansiyel reklamı kaçırttınız :D:D:D:D şaka bi yana gerçek şu hala bilinçsiz balıkçılarımız var üzülüyorum bunları duyunca
    neyse biz üzerimize düşeni yapacaz napacaz bizleri ziyaret ederek onurlandıran üyelerimize bursa halkına çok teşekkür ederiz :harika:

8. Cevat Göven

Cevat Göven Aktif Üye

güzel bir fuar organizasyonunu başarıyla tamamladık,daha önceden tanıştığımız ve burada tanışma fırsatını bulduğumuz dostlarımızla güzel vakit geçirdik,similasyon cihazıyla standımıza ilgi katlanarak arttı,burada en çok emeği geçen kuşkusuz genç kardeşimiz balık sevdalısı çağatay dı,emeği geçenleri,katılanları kutluyorum,nice güzel organizasyonlarda buluşmak dileğiyle

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Buradan AS TV ve Serpil hanıma çok teşekkür ederiz. Bizlere vermiş oldukları destekten dolayı.

İzleyemiyen arkadaşlarımız için Videoyu yükledik.

Cevat Göven bunu beğendi.
  10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hazırlayanların, emek verenlerin ellerine emeklerine sağlık.
    Bülent Bey'in simülatörü göndermiş olması ise ayrı bir incelik.
    Bu sayede çok daha yoğun ilgi çekmiştir standımız.
    Amaç bir şekilde farkındalık yaratmaksa bu sefer daha iyi bir sonuç alınmıştır diye düşünüyorum

11. sivriceli

sivriceli Aktif Üye

çanakkale-Ayvacık ve edremit körfezde kıyıdan ve t
    Başta sevgili admin'im Hamdi kardeşim olmak üzre, emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.