Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa da bulunan abilerim kardeşlerim

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında m.arabaci tarafından paylaşıldı.

1. m.arabaci

m.arabaci Aktif Üye

Bursada bir balık organizasyonu yapalım istiyorum ramazan ayına girmeden hemen önceki haftasonu olabilir abilerim den ve kardeşlerim den gelecek fikir ve önerilere açığım

KalamA bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Prusias

Prusias Yeni Üye

Katılmayı isterim, işim olmaz ise elimden geleni yapmaya çalışırım. Arnavutköy kayık kiralanabilir veya Kapanca ya çadır kurulabilir. Şu anda güzelyali da balık tutmayı deniyorum :) Fena tekelerim yok, deniz hafif dalgalı, kumluk yerde oltam atılı ancak uzun uzun yazabiliyorum zira rahatsız eden yok:)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. m.arabaci

m.arabaci Aktif Üye

Oralar nasıl abi var mı balık kıyıdan durum nasıl?

5. Prusias

Prusias Yeni Üye

Dün akşam ve bu akşam Güzelyalı ve Mudanya'dan denedim. İlk defa Surf kamış kullanmaya başladığım için biraz kıyıdan çapari atarak hem kamışa alışmak , hem de biraz istavrit alırım diye uğraştım ancak iki akşam çaparide başarılı olamadım :) Bu akşam yanımda birisi 10-15 istavrit yakalayabildi. Benim stratejide bir hata vardı :)

Dün teke ile kumluk alanda avlandım , gece 22.00 -01.00 arası ancak yine herhangi vuruş dahi olmadı.
    Yarın vaktim olursa farklı renk çapari ile tekrar deneyip , kamışa daha da alışmayı düşünüyorum. Haftaya Levrek için kaşık vs atmaya başlarım :)
    Vaktin olursa Mudanya'da buluşabiliriz , akşam 18,00- 21,00 arası Mütareke Binasının ilerisinde olurum. Gelecek olursan haberleşelim :)

6. m.arabaci

m.arabaci Aktif Üye

olur cuma günü veya cumartesi güü olabilir abi ben sana buradan haber veririm

7. hayalcisuat

hayalcisuat Üye

Bursada bir organizasyon yapılsada bizde tecrübeli arkadaşlardan birşeyler öğrensek :)