Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa gemlik civari balik raporlari

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında istavritci tarafından paylaşıldı.

1. istavritci

istavritci Yeni Üye

gemlik civari avlanan arkadaslar en guncel bqlik raporlarini aunabilirmisiniz rastgele

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ayhan arıkan

ayhan arıkan Aktif Üye

İlk raporu ben paylaşayım.
    Mudanya'da bu sene çinekop dan eser yok.
    Dün aksam kayığı kontrol etmeye gittim; ikiz taşa baktım, gecen sene bu günlerde 30 kayık olan avlakda bir kişi bile yoktu.

Arist34 bunu beğendi.
  4. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

nadir olsa da yıl basından önce ve yıl basından hemen sonra 1 er tane sarıkanat aldım güzelyalı bölgesinden kıyıdan levrek buralarda tamamen piyago gibi zaten

5. night fisher

night fisher Aktif Üye

Dün gemportda bolca izmarit yaptı(200 gr adedi),midye ve çok taze karidese atlıyor,biraz yem seçiyor keratalar.Ayrıca bolca mazmuz şart,malum ,alan geniş olunca balığı toplamak lazım.Herkese rastgelsin.
    NOT,aklınıza levrek,palamut,lüfer ve karagöz geliyorsa, bu sıralar gemporttan kılçık alınmaz,rodaya bakın derim.

6. msa

msa Aktif Üye

Geçtiğimiz senelerde Mudanya' dan her hafta birer levrek almıştık sahte ve kaşıklar ile. Sonra arkadaşım facebook ta lokasyonu paylaşınca heryer ağ dolmuştu. O zamandan beri Bursa' da doğru düzgün balık nasip olmadı. Gemlik' te geçen seneki dişliler de bu sene yok. bir süredir gidemiyorum at çek e. yarın sabah gemlik te biraz deneme yapsam mı acaba :rolleyes: