Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bursadan selamlar ufak balıklar...

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında memati tarafından paylaşıldı.

1. memati

memati Aktif Üye

bu hafta trilyaya gittim ve gördüğüm manzara karsısında dondum kaldım adamlar ufacık eskınaları ve karagöz piçlerini tutup sepete atıyor ayıp yanı eskınalar 250 gr tutulmaz ben 4 adet tuttum ve saldım ve ıstavrıte döndüm arkadaslar herkese seslenıyorum tutmayın ufak eskınaları ve tutanları uyaralım lütfen.....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Millet katliamcı.
    Sorsan 1001 türlü kendince de haklı bahaneler üretebilir.
    Devlet kayıtsız, biz de haybeden kendimiz çalıp, kendimiz söylüyoruz.
    15-20 yıl sonraki nesil balık görebilecek mi diye merak ediyorum artık.
    Tutanların, alanların elleri kırılsın...

4. beyhan

beyhan Aktif Üye

onlar var ve hep var olacaklar malesef

5. Sevgi

Sevgi Üye

Maalesef hemşerim, bizde eşimle gittiğimizde hep şahit oluyoruz. Uyarmaya kalktığında kavga etmeye başlıyorlar :( bilincsiz oldukları kadar cahil insanlar. Konuşamıyorsun bile...

6. nakicagatay

nakicagatay Yeni Üye

merhaba,

Bende aynı fikirdeyim, uzun süre bahsettiğiniz meralarda özellikle eşkina avcılığı yaptım, şimdi tekne ile avlanıyorum, uzun olta ve rapala ile, küçük balıkları avlayıp geri bırakmamak kendi ayağımıza sıkılan kurşun bence, bırakın büyüsünler, av daha sonrasında çok daha keyifli hale geliyor, büyük balık mevsiminde en lezzetli olanı, bu konuda herkesi hassasiyete davet ediyorum, rastgele arkadaşlar.

7. memati

memati Aktif Üye

azın bal yesın :) vallah kalmıcak eskına eskıden en ufak 850 900 gr dan altı cıkmıyordu sımdı ıse 150 100 gr bıle oltaya gelıyor çünkü büyük eskına kalmadı kalleşler.. balıların büyümesine fırsat vermıyor ıstavrıt kadar tutanı gordum usta ayıptır sal dedım adam bana kafa tutyor sanane bu denızın kahyasımısın dıye yanı kac defa kavga etcektım hadı sabır dedım.. aynnn ellerı krılsın bıdahada hiç balık tutamasın ...:)

8. memati

memati Aktif Üye

sen yapmasan ben yapmasam oolmuyacak olmadı tutanları denıze ıtıvercez :)

9. memati

memati Aktif Üye

eskıden esman necdet kayalıgından mudanyadan yanı bız eskıne tutardık trılyadan ama 1 kg eskına sag sol yapar gezdırırdı ama o eskı zevkler keyıfler kalmadı dedıgın gbı ama herkes duyarlı olmalı

10. memati

memati Aktif Üye

öyle insanlara hic konusmucaksın direk olarak oltanın sopası ıle denıze ıteceksın :) gercekten oyle ben kac defa kavga edıcektım cok tartıstım ama onu yakalayan adam balıkcı deyıller zaten .....