Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BÜYÜK MELEN ÇAYI HAKKINDA YARDIM LÜTFEN

v_sanli

Yeni Üye
Adı
volkan şanlı
değerli balık sevdalı arkadaşlarım öncelikle yürekten selamlar. nasipse bu hafta sonu melen çayına yayın avı için gidiyorum. ankara da sazan avı tecrübem var lakin yayın hakkında zerre bilgim yok. bir kaç gündür forumlardan anladığım kadarıyla baya sabır ve zaman isteyen bir av çeşidi olduğunu anladım. yayın için dip oltası atacağım ama bu arada aksiyon olsun diye başka balık içinde uğraşmak istiyorum. sorum şu melen de (Cumayeri yakınları) hangi balıklar vardır sazan hariç avlanma biçimi hakkında tavsiyeleriniz nelerdir. lutf edip yayın hakkında tüyolarda verirseniz memnun olurum. YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

scorpion26

Daimi Üye
Melende yayın hiç duymadım ben. Dayım Gölyaka tarafına yakın oturuyor ve melene ava gidiyor. Çokta bu konularda muhabbet etmişliğimiz var. Bende geçmişte 3-5 sefer gitmiştim. Kızılkanat, sarı balık, kadife filan diye balıklar tutuyorlar. Ama şu an görsem hangisi hangisi bilmem. Tatlı su çok ilgimi çekmiyor. Umarım istediğiniz avı yapabilirsiniz.

v_sanli

Yeni Üye
Adı
volkan şanlı
üstadım yayın olduğu konusunda çok iddalı konuştular bizim akrabalar. umarım boşuna uğraşmayız. orada olmazsa peşinden akçakocaya gideceğim orada şansımızı deniz balıklarında deneriz bizde:)) tesekkürler

v_sanli

Yeni Üye
Adı
volkan şanlı
yardımcı olabilecek hiç arkadaşım yokmu?