Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BÜYÜK MELEN ÇAYI HAKKINDA YARDIM LÜTFEN

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında v_sanli tarafından paylaşıldı.

1. v_sanli

v_sanli Yeni Üye

değerli balık sevdalı arkadaşlarım öncelikle yürekten selamlar. nasipse bu hafta sonu melen çayına yayın avı için gidiyorum. ankara da sazan avı tecrübem var lakin yayın hakkında zerre bilgim yok. bir kaç gündür forumlardan anladığım kadarıyla baya sabır ve zaman isteyen bir av çeşidi olduğunu anladım. yayın için dip oltası atacağım ama bu arada aksiyon olsun diye başka balık içinde uğraşmak istiyorum. sorum şu melen de (Cumayeri yakınları) hangi balıklar vardır sazan hariç avlanma biçimi hakkında tavsiyeleriniz nelerdir. lutf edip yayın hakkında tüyolarda verirseniz memnun olurum. YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Melende yayın hiç duymadım ben. Dayım Gölyaka tarafına yakın oturuyor ve melene ava gidiyor. Çokta bu konularda muhabbet etmişliğimiz var. Bende geçmişte 3-5 sefer gitmiştim. Kızılkanat, sarı balık, kadife filan diye balıklar tutuyorlar. Ama şu an görsem hangisi hangisi bilmem. Tatlı su çok ilgimi çekmiyor. Umarım istediğiniz avı yapabilirsiniz.

4. v_sanli

v_sanli Yeni Üye

üstadım yayın olduğu konusunda çok iddalı konuştular bizim akrabalar. umarım boşuna uğraşmayız. orada olmazsa peşinden akçakocaya gideceğim orada şansımızı deniz balıklarında deneriz bizde:)) tesekkürler

5. v_sanli

v_sanli Yeni Üye

yardımcı olabilecek hiç arkadaşım yokmu?