Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyükçekmece civarı balık durumu

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında oltacı34 tarafından paylaşıldı.

1. oltacı34

oltacı34 Üye

Arkadaşlar herkese selamlar büyükçekmece civarı balık durumu nedir bu aralar balık tutan varmı bu hafta sonu büyükçekmece mimar sinam bölgesine takımak istiyorum bu aylarda hangi balık çıkar bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi herkese rastgele:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Büyükçekmece genelde son yıllar kısır bir süreçte malesef, arada kalkan ,levrek gibi haberler tektük gelsede tatmin edici değil bana göre , ki ben 20 hatta 30 sene önceki Çekmeceyi hatırlayırca bu günler kifayetsiz kalıyor.
    Kıyıdan tektük ispari, izmarit aksam üstü ve sabah erken çok kısıtlı istavrit ağustos ve sonrası zargana yani öylesine dalga geçmek gibi bir avcılık anca.

Gürpınarda gece canlı tekeyle eşkina beklemek gerekir bence birkaç sene örce iri teke ile Mimarsinan dalgakıranda iri mırmır almıştık ama Eylül -Ekim gibiydi.

Önceleri mimarsinanda yakaladığımız çeşitin haddi hesabı yoktu ama gelgörki bugün ikitane balık tutucaz diye ömür tüketmek gerek kayaların üstünde. Rastgele denemekte fayda var yinede.

4. oltacı34

oltacı34 Üye

çok teşekkür ederim verdiğimiz bilgiler için