Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Buyukçekmece Gölü.

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında cehennam tarafından paylaşıldı.

1. cehennam

cehennam Üye

Bu hafta sonu Büyükçekmece gölüne gitmek istiyorum hic son zamanlarda bu göle giden balık durumu konusunda bilgisi olan arkadaşlar varsa bir bilgi verebirmi ?

Şimdiden tesekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TROFER

TROFER Aktif Üye

oraya gideceğine terkosa git tansu daha iyi

4. TROFER

TROFER Aktif Üye

ne yaptın sülünesleri deneyebildinmi ?

5. cehennam

cehennam Üye

hehehe denediim ama bir işe yaramadı pazar sabah 8 den aksam 5 e kadar bir tık yok oltalara gerci macera yaptım sadece cinekopa attım. Buyuk cekmeceye beraber gidelim musait olursan sende

6. TROFER

TROFER Aktif Üye

tamam tansu beraber gidelim bende az evvel firar av bayii ile görüştüm dam 270 e-mation spin kamışla ilgili 15 grlık sahteyi atarken nasıl kırılır dedim kamış bai şudur budur yarın üst parçayı komple değiştiricekler zaten 2 parçaydı

büyükçekmece gölünde en çok israil sazanı çıkar tansu yani zevk alırsın israil sazanı çok zaten kıyıdan 2 metre açığına şamandıralıyı tek iğne ile bırakıyorlar

bana kalırsa eğer illede göle gidilecekse yada baraja bence terkosu araştırmak daha iyi hem turna sazan bulunuyor.

hafta sonu ben bizimkileride alıp balığa hem piknik hesabı gitmeyi planlıyorum istersen ailenide alabilirsin ailece gitmiş oluruz.

önce istersen terkos tarafını araştıralım,

eğer yanlız gidelim dersen denizi düşünürsen silivri limana gidelim teke ile alırız bir şeyler istersen sabahlarızda hatta düzensiz nikli arkadaşlada beraber bir küçük org yapabiliriz

7. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Terkosu tavsiye ederim hala iri çapak alabilirsiniz turna aynı hızla devam ediyor dip oltasıyla kadife alıyorlar.Çapak kızılkanat için etrafta bolca bulacağınız çekirgeyi tavsiye ederim deli gibi saldırıyorlar çekirgeye tırtıl bulursanız tırtılda hayır demiyecekleri yem.
    Yada biraz daha zorlayın 4 km sonra karaburun sabah erken saat rapala kaşık çalıştırın kalkan denemesi yapın ben gidecek olsam bunları yapardım kalkan almaya başladılar ama genelde küçük, limitlere uyarak rasgele diyorum.

8. SaRsLaN

SaRsLaN Üye

Son 3 yıldır iş nedeniyle İstanbul'da ikametgah etmekteyim. Memleketim olan Ordu'da balık tutulabilecek mekanlar hakkında bilgi sahibiydim ancak İstanbul hakkında bilgim bulunmuyor.

Sizden ricam;
    İstanbul'da balık tutulabilecek mekanlar hakkında bilgi sahibi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim.

Ben Küçükçekmece Gölü yanında bulunun Gümüşpala'da ikametgah etmekteyim bu göl hakkında bilgi verebilecek varmı?

Ayrıca organizasyon yapılırsa bende seve seve gelirim :)

9. migiri

migiri Yeni Üye

Merhaba kardeşim bende sefaköydeyim biz hafta sonları şamlar barajına gidiyoruz bizimle gelmek istersen memnun olurum ayrıca ayda 2 defa çanakkaleye zıpkınla ava gideriz pm at görüşelim...bu arada unutmadan diyeyim sakın küçükçekmece gölünden balık yakalayıp yiyeyim deme zehirlenirsin :D:D

10. BAYBORA

BAYBORA Daimi Üye

Arkadaşlar turna şu anda yasak sezonda dikkat edilirse güzel olur.

11. migiri

migiri Yeni Üye

İstanbul göllerinde turna oltayla yasak olmaz hiç olmadıda bilginize