Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

büyükçekmece

Konu, 'Balık Avı Teknikleri, Balık Nasıl Avlanır' kısmında teqila tarafından paylaşıldı.

1. teqila

teqila Yeni Üye

bu aralar büyükçekmece civarlarındaki balık durumu nedir bilgisi olan varmı ve nasıl hazırlık yapmamı tavsiye edersiniz ?? özellikle yem konusu ( ben tavuk göğsünü denicem çeşitli şekillerde keserek ? )

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. teqila

teqila Yeni Üye

yeşilköyde artık neden kimse yok ??? bu gece yol üdtü uğradık ama kayalıklarda kimse yoktu ve heryer boştu ( butun kayalıklar ) artık orda kimse balık avına gitmiyormu ??

4. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bildiğim kadarıyla su sıralar Büyükçekmecede birşey yok geçen sene bu zamanlar tektükte olsa mırmır ispari vardı zargana var gibiydi ama bu sene hiç birşey yok diyebilirim.

Balığın bu kadar seyrek olduğu yerde tavuk göğsü yedirebileceğine inanıyor olman sadece hayal bence teke, kaya kurduyla sonuç alamamısken biz tavuk göğsü imkansız gözüküyor.

Belki bu sıcaklardan sonra eylül ekim gibi biraz hareket olur ama bu sene en kısır sezonunu geçiriyor Büyükçekmece.

5. teqila

teqila Yeni Üye

yeniyim ya ondandır :) peki boğaz hakkında bana bi önerin olabilirmi :??: yeni bi takım olta alıcam ve takımlar alıcam neler almalıyım sence abi bana bi yardım etsen ??

6. teqila

teqila Yeni Üye

büyük çekmece yalan oldu boğazda gs adasına yakın bır buruna çapari ile istavrit aldık 15 civarında ama ordada takımlaımı yanlış sectimmi ne yandakiler patır patır alırken sinir oldum bikaç takımda kursunuyla boğazın serin sularına gitikten sonra iftar sebebiyle erkenden kaçtık ama kısa zamandada olsa güzel bi gün oldu

7. erkan85

erkan85 Üye

bundan ıkı sene oncesıne kadar eşkına olsun karagoz olsun cok verımlı ve bı okadarda populer bıyerdı fakat sandalcı bohcacılar koylara ag bırakarak taşlaya taşlaya oradakı balık populasyonunu yok ettı yatakları kurutup kacırdılar balıkları oradan :mad: ara sırada olsa gece avlanmaya gıdıoruz ancak pek bişe yok son gıdışımızde 3 bebe eşkına ve ufak isparı almıştık hepsıde suya ıade oldu.....

8. Murat BİLGE

Murat BİLGE Aktif Üye

Arada denemek lazım. Belki denk getirebilirsin.
    Bu arada Nejat abi, tavuk göğsü zor demiş.
    Arkadaş, tavuk göğsünü çeşitli şekil ve boylarda kesecem diyor.
    Yani tektip yem değil, çeşit olacak :):):)

Şaka bir tafa, yem çeşiti çok önemli. Tabii balık varsa...