Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çadır Kamp ve Balık Avı

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında ilgazpetcom tarafından paylaşıldı.

1. ilgazpetcom

ilgazpetcom Aktif Üye

Merhabalar,

Eşim ve ben balık tutmayı çok seviyoruz 4 yaşında bir oğlumuz var ve ona da bu sevgiyi aşılamak istiyoruz fakat malum İstanbul şartları yüzünden 3 ümüz birlikte bu keyfi bir türlü yaşayamadık. :)

Bu sebepten İstanbul' a yakın yerlerde hafta sonunu değerlendirmek amacı ile hem çadır kamp yapabileceğimiz hem balık tutma keyfini ailecek yaşayabileceğimiz yer / yerler arıyoruz.

Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muhsin5791

muhsin5791 Aktif Üye

şile sahilköy de güzel kamp alanı var. balık işi sabah akşam suyu levrek zorlanır , yemli yada ekmek kefal olabilir , akşam da eşkina tabi yem bulabilirsen.

ilgazpetcom bunu beğendi.
  4. suleymancirit

suleymancirit Aktif Üye

İstanbul Riva elmasburnu kamping . Çadir kendileri veriyor galiba gunluk 40 TL diye duydum. Kamp alaninin sağ ve solu kayaliklar balik icin musait. İyi tatiller.

5. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

ŞUAN ÇOK Kalabalık fakat kerpeye gitmeni tavsiye ederim. şimdiye kadar gördüğüm en güzel camping alanı diyebiliriz. bu haftada yoğun olur fakat daha sonra hafiflemeye başlar.

bahsettiğim yer koy içi olup dalga almaz.

6. ilgazpetcom

ilgazpetcom Aktif Üye

söylediğiniz bütün yerleri not aldım şimdi araştırıyorum kısmetse yakın tarihte değerlendireceğim.

7. emrmtn

emrmtn Aktif Üye

Saroz Körfezi ve orada banada onermislerdi gokcetepe tabiat parki.. erikli ,vakiflar , enez kiyi şeridi. .

8. davids

davids Aktif Üye

İzmit çevresi bütün göllerde çadırımızı kurup,ailenize avlanabilirsiniz.Eğer tuzlu su derseniz kerpe haricinde yok kamp alanı.

9. Fatih İHTİYAR

Fatih İHTİYAR Yeni Üye

Kefken de kovanağzı Askeri kampın karşısında çadır kamp yeri var ister kendi çadırınızı kurun ister hazır kurulu olanlardan kiralayın pansiyon odalarda buyıl ben gittiğimde 35 tl civarında idi.

Pembe kayalıklar balık tutmak için ideal. Pembe kayalıkların kumsal ile birleştiği nokta ve kayalıklara doğru olan kesim ise zıpkın için uygun sayılır..

Keyifli anlar sizinle olsun..

10. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Ben 1.5 yaşında mesaiye başlatmıştım. Özellikle yemli balık ile başlatmakta fayda var. Şu ara boğazda kıyı yollu, uzağa atmayı gerektirmeyecek şekilde akşamları gelincik ve kaya balığı avlayabilir. Yine sizin taraflarda gündüz şamandıra ile ıspari ve mırmır gibi balıklar hedef alınabilir. Uygun bir yer var ise su üstü ekmek ile kefal de avlamak mümkün. Kamp ve balık avı birlikte olursa nasıl bir sonuç alınabilir bilmiyorum. 4 yaş sahte için egzersiz yapabileceği bir yaş. İğneleri çıkartılmış rapala ile kumsallarda atış yapmayı öğrenebilir. Sakın erken olduğunu düşünmeyin, oğlumun 4.5 yaşında bilimum yetişkinin boş çektiği gün 2 levrek 1 kalamar yakaladığını bilirim.

11. kekadam

kekadam Aktif Üye

abi campinglerden şaşma.
    ıssız yerlerde çoluk çocuk tek başınıza iç düşünme.

duruma bak anlarsın, haberleri izle anlarsın