Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cahit Acun ağabeyimle Levrek avımız

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Serdar Hanedar tarafından paylaşıldı.

1. Serdar Hanedar

Serdar Hanedar Üye

Akşam iş dönüşü yolda yürürken yarın ne yapacağımı düşünüyordum.Sinema'mı,Tiyatro'mu derken telefonum çalmaya başladı.Telefona baktığımda gördüğüm isimle bütün düşüncelerim bir anda yok oluverdi.Program anında değişti.Çünkü telefondaki isim çok değerli ağabeyim Cahit Acun idi.”Yarın Levrek'teyiz.Erken yat, çünkü yolumuz uzak.saat beşotuz'da hazır ol.” dedi ve kapattı.Emir büyük yerden.İtiraz hakkın yok.Bir anda her tarafımı heyecan bastı.Cahit ağabeyimle Levrek avına gidiyoruz.Çok mutluydum.Cahit ağabeyimin balıkçılığının yanısıra muhabbetide muhteşemdir.Çok güzel bir gün beni bekliyordu.Hemen eve gittim ve takımları hazırladım.Bizimkilerle biraz sohbet,biraz televizyon derken uyuyup kalmışım.Allah'tan saatimi kurmuşum.Uyandığımda “oh şükürler olsun.Saati iyi ki kurmuşum.Yoksa Cahit ağabeyimden çekeceğim vardı” dedim kendi kendime.Saat beş otuz da Cahit ağabeyim beni her zamanki gibi sözleştiğimiz yerden aldı ve hemen yola koyulduk.Hava çok soğuk. Eksi üç derece.Cahit ağabeyim”sıkı giyindin mi? Deniz kenarı burdan daha soğuktur,bilesin”dedi.Aslında bir hata yapmıştım ve ağabeyime söyleyemedim.Çok sıkı giyinmemiştim.Bu kadar soğuk olacağıda aklıma gelmemişti.Sonradan uyandım ama biraz geç oldu.Uzun bir yolculuktan sonra nihayet avlak yerimize geldik.Gelir gelmez Cahit ağabeyim çalı-çırpı toplayıp ateşi yakmaya başladı.Kendi kendime” herhalde halime acıdı” diye geçirdim içimden.Ateş palazlanınca ısınmaya başladık.Saat sekiz'e doğru ilk Levreğimizi aldık.Arkadan beş-on dakika geçmedi ki ikinci Levrek.Bu vuruşları aldığımızda ikimizdede üşümekten eser kalmamıştı.Çok mutluyduk.Üşümüştük titremiştik ama bu av herşeye deymişti.Güzel bir av günü yaşadım hemde büyük bir usta ile.Teşekkürler Cahit Acun..Bu güzel günü bana yaşattığın için teşekkürler canım ağabeyim.Teşekkürler büyük usta..Bu satırları sizlere yazarken şimdi telefonum çalıyor.Kim olduğunu söylememe gerek var mı? Belli ki yolumuz yine uzun...Hepinize sevgiler,saygılar...

Kullanılan malzemeler...

Ana beden misinası...Mercan 0.30 mm
    Kamış...Okuma Salina v Sistem 20-60 atarlı spin
    Rapala...Rapture Smile Holo blu Sardine

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Canım kardeşim,birlikte unutulmayacak güzel bir gün geçirdik.Herşey mükemmeldi.Senin gibi efendiler efendisi bir kardeşim olduğu için şanslıyım ve çok mutluyum..Yanaklarından öpüyorum.Ağabeyinden kucak dolusu sevgiler..Sağlıcakla kal...Hep böyle kal

4. yükseltaktak

yükseltaktak Aktif Üye

Her ikinizede tebrikler çok güzel bir av olmuş. Her daim rast gelsin.

5. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler, görüntü ve muhabbet kıskandıracak kadar mükemmel afiyet olsun.

6. Ediz Dülger

Ediz Dülger Aktif Üye

Süper bir av olmuş,üşümeye değer gerçekten..Tebrikler..

7. ataca

ataca Yeni Üye

Ellerinize saglık , ayrıca anlatım da büyük bir saygı ve sevgiyi beligin olarak hissettiriyor ve bu çok güzel...

Cahit abi ile birkere görüştük ve gerçekten yardımsever birisi oldugunu direk gösterdi.(Cengiz balıkçılıkta)

Ne diyeyim , inşallah banada nasip olur , cahit abimle bir Levrek avı .

Selamlar , saygılar ...

8. löngöz

löngöz Daimi Üye

tebrikler Serdar ,,,ne kadar şanslısın sevgili Cahit partnerin.....
    çok güzel bir av günü geçirmişsiniz,,
    başarılı avlarının devamını dilerim...:)
    sana ve sevgili Cahite selam ve sevgiler....:)

9. müthişaman

müthişaman Daimi Üye

Tebrik ediyorum sevgili Serdar.
    Levreklerin çok güzel.
    Av,yakın bir zamanda mı gerçekleşti?

10. Serdar Hanedar

Serdar Hanedar Üye

canım ağabeyim bende senin gibi eşi bulunmayan bir üstatla yaşadığım bu avı asla unutamam çok teşekkür ederim herşey için saygı ve selamlarımla =) herkeze rastgele

11. Serdar Hanedar

Serdar Hanedar Üye

çok teşekkür ederim yüksel bey sizlerede rastgelsin saygılarımla:)