Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇamlıBahçe Yardım !

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında GokselGulcan tarafından paylaşıldı.

1. GokselGulcan

GokselGulcan Üye

Abilerim hepinizden ilk başta çok özür diliyorum yeri değil ama araştırdım ve bulamadım. sınavlarım hayırlısıyla bitti ve yarın balık tutmaya gideceğim ve bi abimin tavsiyesiyle çamlıbahçe demişti ama nerede oldugunu bilmiyorum galiba boğaz etrafında ben istanbul esenlerde oturuyorum bizim buradan eminönüne felan otobüs var bu çamlıbahçe tam olarak ne tarafda oluyor ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

çamlı bahçe bogazda neredeyse beykozun altı denebilir şöyle diyeyim bidefa bindiğin otobüs ,sahilden gidecek eminönünden bak internete kaynaklar elinde göksu dersini
    buldun çamlı bahçeyide buldun demektir harita çok basit bak incele bulursun kardeşim

4. vessa

vessa Aktif Üye

yanlış camlı bahce avrupa yakasındadır arnavutkoy le bebegın ortası mısır konsoloslugunun yanı

hakandaspinar bunu beğendi.
  5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Beykoz herhalde yanlıslıkla yazılmış.
    Esenlerden taksim taksimden sarıyer otobüsüne bin sahilden giden olmasına dikkat et.Bence Arnavutköyde in yavaş yavaş yürüyerek çamlıbahçeye ilerle.
    Rasgele raporunu bekliyoruz.:)

6. GokselGulcan

GokselGulcan Üye

şimdi abilerim biz yarın gidicez ama esenlerden taksim arabasına bincem taksimde mi incem yoksa Esenlerden eminönü arabasına binip eminönünde inip sarıyer arabasına bincem sahilden mi diye sorcam arnavutkoyde inip yürüyecek miyim lütfen yarın gdicem yolu bilmiyorum daha =)

7. coredon

coredon Aktif Üye

Sana hangisi uyuyorsa onunla git.Ama iett sitesinden Sarıyere nereden otobüs geçiyor bak ona göre plan yaparsınız.Ama söylenenlere dikkat et sahilden giden otobüse bin boşu boşuna dolaşmazsın.

8. GokselGulcan

GokselGulcan Üye

coredon teşekkürler Nejat abim sağolsun bana telefondan ulaşıp yardımcı oldu hayırlısıyla bakalım

9. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

çamlı bahçe anadolu yakasında yanılıyormuyum diye haritadan bakıyorum beykoz da .hatta kireçburnu karşısında kalıyor ki oda avrupa yakasında dolayısı ile beykoz dolaylarına tekamül ediyor zaten meşhur 3 adres var çamlı bahçe/kuleli/ hayal kahvesi ...

10. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

tekrar bakın arkadaşlar yazın istanbul beykoz çamlıbahçe diye haritalar bir dünya :)

11. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

haaaaa olaya bakın aynı adres avrupa yakasındada var:D şimdi doğruyu bulduk arkadaşlar hay allah ;)