Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Camping ve Balık Avı - KOCAELİ

Konu, 'Genel Konular' kısmında Mert Özer tarafından paylaşıldı.

1. Mert Özer

Mert Özer Aktif Üye

Merhabalar Balıksevdam Ailesi ;

Uzun bi aradan sonra tekrar aranıza döndüm . İş - Okul derken hafta sonlarını sadece dinlenme amaçlı kullanıyordum . Balığa ayıracak zamanım hiç olmuyordu. Balıksevdam forumunu takip ediyordum her zaman , böyle bir aile unutulmaz.

Malum havalarda ısındı hem camping yapıp hem balık avlayabileceğim bir yer araştırıyorum ama öyle bi yer bulamadım , Kocaeli çevresinde bildiğiniz bir dahaki sefere tekrar buraya giderim dediğiniz yer varmı acaba , şimdiden herkese teşekkür ederim..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Mert tatlı su mu deniz kenarı bir yer mi arıyorsun?

4. Mert Özer

Mert Özer Aktif Üye

Tatlı su olursa daha iyi olabilir abi.

5. hcicek

hcicek Aktif Üye

Merhaba Mert, fikrin çok güzel, keşke zaman ve imkan olsa da eşlik etsem, bu konuda şöyle bir fikir verebilirim, ben akçakoca tarafında geçen sene 3 gün kamp yapmıştım, bir çok kamping alanı var, çadırını götürürsen ve tek gideceksen küçük bir çadır için günlük 10 TL gibi bir ücret vardı, ki mevsim de henüz canlanmadığı için bu fiyattan yüksek olduğunu düşünmüyorum, benim kaldığım yer denize sıfır ama yüksekçe bir yerdeydi, küçük bir sahili vardı ve merdivenle iniyordun aşağıya ben de bakir bir yer ve kayalık olması hasebiyle balık çıkabileceğini düşünüyorum o bölgelerden ancak tabi balık konusunda oralardan daha tecrübeli arkadaşlar varsa onların vereceği bilgi daha net olacaktır, bu sebeple balık durumu muallak olsa da camping konusunda güzel bir yer olarak en yakın yer orayı önerebilirim. Herşeyin gönlünce olmasını dilerim

Mert Özer bunu beğendi.
  6. Mert Özer

Mert Özer Aktif Üye

Teşekkür ederim Harun abi verdiğin bilgiler için.. Dediğin yeri araştırıcam i dediğin gibi değişmediyse oraya gidip 2-3 gün kafa dinleyip balık varsada tutabilirim inşallah..İmkanın olursa beraber tekrardan gideriz abi kendine iyi bak allaha emanet..