Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale Assos tavsiye ?

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Atagun Baltacioglu tarafından paylaşıldı.

1. Atagun Baltacioglu

Atagun Baltacioglu Yeni Üye

Merhaba, bayramın ikinci günü Çanakkale Assosta Neverland Camping te olacağım 3 gün kısmetse ordayım takım olarak ne almalıyım? Orda ki balık durumu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. asivolki

asivolki Aktif Üye

sana yakınsa kadırga koyuna gidebilirsin. suprizlere açık bir bölge. mutlaka hırsız iğneli takım hazırla

Atagun Baltacioglu bunu beğendi.
  4. zıpkıncıveoltacı

zıpkıncıveoltacı Yeni Üye

maalesef yemli takım atacaksın arkadaşım.
    atçek mevsimi değil.
    zıpkıncı olsan karagöz merası söylerdim özelden ama ;oltasıcısın.bagajda hem agır dalış, hem shorty,hem spin ,hem istavrit için hafif takım,hemde agır surf takım var.duruma göre secenekleniyorum..

ben hiç yem bulamazsam,marketten karides alıyorum.
    şamandıra arkası, tek iğne seytan oltasına bu yem her zaman balık tadı verir.:))
    3lü dipte atabilirsin..

Son düzenleme: 6 Eylül 2016
    jojoned ve Atagun Baltacioglu bunu beğendi.
  5. gsozata

gsozata Aktif Üye

Yaklaşık bir ay önce Sokakağzı tarafındaydım. Yemli dip takımdan başkası yalan diyebilirim. İlk başlarda yem olarak boru kurdu kullanmıştım, ama ilerleyen günlerde yem bulamayınca iki gün boyunca tavuk göğsü kullandım ( salamura yapıp ) güzel sonuçlar aldım.

6. mali198534

mali198534 Aktif Üye

Hocam 3 iğneli yemli dip takımla karagöz melanur vs. alabilirsiniz. Şahsen ben eceabat taraflarında 2 ay kadar önce çok güzel balık almıştım. Zaten yerlileri de o şekilde atar yemli olarak. Yem olarak ise en başta midye ve mamun kullanınız. Ama tavuk göğsü ile de oldukça ucuz, kokusuz olmasının yanında çok güzel işler çıkarabilirsiniz fakat 4-5 saat tuzlayıp dolapta (buzlukta değil) bekletin ki göğüs suyunu çeksin kolay kolay iğneden de çıkmaz dayanıklı olur. Bizzat denedim güzel balık geliyor Çanakkale' de onu da söyliyim. Yanınızda bu saydığım yemleri bulundurun olduğu kadarıyla kesin balık alırsınız.

7. YusufZiyaDeniz

YusufZiyaDeniz Aktif Üye

Behramkale tarafında meşhur kayalık iskele var. Oradan sülünez ve canlı yem bulabilirsen kesinlikle çok güzel karagözler alabilirsin :)

8. alperderya

alperderya Aktif Üye

An itibariyle assos tarafındayım. İpek ile zargana aldım. Güzel eğlence oluyor. Spin ve lrf takıldığım için yemli denemedim. Onlardan da ben çok verim alamadım. Zıpkın ile dalış denemeleri yaptım. Sokakağzı tarafında mırmır bolca var kumluk alanda. Eşkina da gördüm. Yemli 3lü takım kullanan bir dayı bir kaç çeşit balık almıştı kovasına, karagöz, dil balığı vs. Rastgele.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi