Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇANAKKALE KIYILARI

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında tuncay-ay tarafından paylaşıldı.

1. tuncay-ay

tuncay-ay Aktif Üye

herşeyiyle güzel çanakkale'M..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Aslında güzel yer ama denize girlecek yerler çok sınırlı.
    Kumsalı yok sevide

4. tuncay-ay

tuncay-ay Aktif Üye

dardanos, gençlik kampı ( güzelyalı ) , yeniköy iskele-papaz plajı , geyikli iskelesi , belediye plajı ( yeni kordon ), gelibolu-güneyli-bolayır. en popüler yer şahsım adına ( yeni köy - gelibolu-bolayır-güneyli )

ama dedıgınız gibi merkezde kumsal denıze gırecek yerler sınırlı altında vasıta olanlar için saydıgım yerler güzel. hele yeniköy tarafı ve saroz güneşin o kadar yakıcı olmasına ragmen buz gibi serin sulara sahip yerler.

5. kockurt

kockurt Yeni Üye

emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş. tanışma bölümünde de belirttiğim gibi Çanakkale de ilk senem. Yat Limanı, Eceeabat dışında olta atacak bir yer bilmiyorum özellikle at çek için tavsiye edeceğin bir yer var mı? Bir de Çanakkale de avlanmanın yasak olduğu bir yer yok değil mi? Başımıza iş açmayalım :) şimdiden teşekkür ederim.

6. tuncay-ay

tuncay-ay Aktif Üye

Teşekkür ederim kardeşim. Av yasağı sadece Şehitler Abidesi önünde var diye biliyorum. Başka ne duydum nede başıma öyle bir durum geldi. At-çek'e bende daha yeni başladım malesef verdiğim tavsiyeler ne kadar etkili olur bilemem :)

7. turgut752

turgut752 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben de birbuçuk yıldır at-çek [spin) tarzı yöntemle balık avlıyorum .önceleri yemli avlanırdım fakat spine merak sarınca yemliyi bile boşladım .tabi zamanla daha profosyönel kalitede malzemeler kullanmaya başladım.bu sene ç.kale il merkezi lüfer yapmadı,yeni yeni yat limanında az miktarda balık alanlar oluyor at-çekle.tabi duruma lüfer yapmassa artık karşıya levreğe ağırlık vereceğiz ama yine de baharda umutluyum lüferden bol şans herkeze..

8. tuncay-ay

tuncay-ay Aktif Üye

Aynen abi saros levrek peşine düşmek lazım at-çek te.