Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çanakkale Levrek - Ocak 2011

Aldirmaz

Aktif Üye
Adı
Can Aldırmaz
Ellerine sağlık Şeref bu kadar güzel anlatılabilir.
Avlak tek kelime ile muhteşemdi Teşekkürler Emre.
Benim zarganada kendini kılıç balığı sanıyordu herhalde. Kendisinin tadını sevmediğimden ve yem olarak kullanmayacağımdan suya geri iade ettim.
Daha nice güzel avlara İnş.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Sessiz ve derinden gitmişsin yine Şeref abi, O kadar oltanın arasından balık avcısını bulmuş, tabi bu arada nokta atışı avlak içinde Emre size yardımcı olmuş :)
Daha iyilerine herdaim rastgele abi...
Teşekkürler Gökhan.
O saate kadar ve biz ordan ayrılıncaya kadarki sürede tek balık bana rastgelen olması aslında ne kadar da şanslı bir günümde olduğumun kanıtı.
Gerçi ben şimdiye kadar hiç birden fazla Levreği aynı günde yakalayamadım aynı zamanda.. :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Sevgili Şeref
Sanırım Sivriceye gelme adetinde bulunduğun eski günlerde,hemen her seferinde levrek yakalayabilen bir arkadaşım olarak hatırlıyorum seni.
Geneldede bu durumu buraya aynı gaye peşinde gelen sair kardeşlerimede anlatıyorum.
İşte Şeref buradan,yada şuradan levrek almıştı,deneyin hele bir diyorum.
Nihayet balığa gitmeyi istemeyi bir tarafa bırakabilip,balığa fiilen gidip,üstelik eski sevdalınada kavuşmana çok sevindiğimi belirtmek isterim.
Üstelik akıcı ve berrak anlatımınıda özlemişim.
Tebrikler
Sevgimle kal
Sevgili Vedat Abicim.
Sivrice'nin benim kalbimdeki yeri bambaşka.
Balıksız döndüğüm avlardan da özellikle aklıma gelen şey Sivrice'nin beni hiç boş çevirmediği oluyor.
Oraya gelebildiğim zamanlar eşimle birlikte rahat hareket edebiliyoruz. Şimdi ise kızımın rahatına göre hareket edebiliyoruz ve onları bırakıp ta oralara kaçıvermek mümkün olamıyor işte. Üstelik yakın zamana kadar sadece haftasonları görebiliyordum onları.
Tarafıma gelen çeşitli balık davetlerini de bu nedenle nazikçe reddetmek zorunda kalıyordum. Şimdi işsizliğim nedeniyle sürekli beraber olsak bile sabah işe bırakmak, akşama doğru da işten almak gerektiğinden hem merkezden uzaklaşamıyorum, hem de sabah ve akşam saatlerinde avlaklarda olamıyorum.
Bu şartlarda gidebildiğim balık avı zor da olsa boş çevirmedi beni bu sefer. Keşke Can'a da bir tane rastgelseydi.
Yazımı beğenmiş olman ise benim için ayrı bir sevinç.
Teşekkür ederim

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Şeref abi tebrik ederim.Zarganaya güzel bir levrekle cevap vermişsin.Şansın ve keyfin daim olsun:)
Teşekkürler Erdal.
Bu sefer rastgeldi de beni görenler yüz felci geçirdiğimi sanmaya başladı. :D

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Can-ı gönülden tebrik ederim Şeref abim. Ne zamandır özlemiştik güzel raporlarını dönüşün muhteşem oldu sonunda:) Daha iyilerine rastgelmesini dilerim. Selamlar Ankara'dan:)
Teşekkür ederim Selahattin.
Ben de çok özlemiştim rapor yazmayı. :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Şeref Tebrik ederim;
Harika bir anlatımla olayı hemen yanında seni seyretmişçesine yaşadım.Ekipman bilgisinin net olarak verilmesi de ayrı bir haslet.Can"ı da yürekten kutlarım.Her zaman olmaz belki ama avcı avını bulur.Öyle de olmuş.Daim olsun..Sol kolumun alçıda olması sebebiyle avlanamadığım şu sırada bana terapi gibi geldi. Rastgelsin.
Sevgi ve saygıyla.
Teşekkür ederim Murat.
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi kabul et. Umarım ısa sürede alçıyı atar ve avlarına geri dönersin.
Yazımı beğenmiş olman da ayrıca çok sevindirici.
ekipman bilgisini her raporuda vermeye gayret ediyorum. Hem bir alışkanlık yaratır, hem de belki birilerine faydalı olur diye düşünüyorum.
O günün şanslısı benmişim ki bana rastgeldi.
tek üzüntüm senin o muhteşem avlak manzaralarını hatırlatacak fotoğraflar çekememiş olmak.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Sevgili Şeref,
Keyifli geçen avınızı zevkle okudum. Cân-ı gönülden tebrikler.
İzmir avlaklarına da bekleriz;)
İmzanızın hep gerçekleşmesi dileklerimle...
Teşekkür ederim Bahadır.
2010 sezonunda o kadar güzel levrek raporları geldi ki İzmir'den benim gözüm de sizin avlaklarda ne yalan söyleyeyim.
İnşallah yolum düşer de birlikte bir ziyaret ederiz o avlakları da..

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Şeref abim,
Çok güzel bir balık ve bunu roman tadında anlatımınla harika bi raporla süslemişsin.devamını dilerim rastgelsin afiyet olsun..:)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
bereketli olsun.. levrek demiyelim levrek yakalayanlara ayıp olmasın..
Teşekkürler Osman.
Amacım levrek diyerek balığı olduğundan çok daha büyük göstermek değil.
Sizin kategorinize göre bu boy balık levrek olmasa bile birçok tanımda 40 cm ve üstündekiler Levrek dendiği yazar.
Hepimizin gönlünden çok daha büyüklerini yakalamak geçse bile 41 cm ve 950 gr lık bu balığa levrek diyerek hata yaptığımı düşünmüyorum.