Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale macerası 18 HAZİRAN -20 HAZİRAN

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Faruk Usta tarafından paylaşıldı.

1. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Takvim 17 Haziran 2011 saat 22:30 telefon çalıyor,... Buyur birader (arayan kardeşim )Çanakkale ye gidiyorum gelir misin? ertesi gün cumartesi ,ben cumartesileri öğlene kadar çalışan bir iş verenim ;):) amma ertesi gün ki işlerimin arasında VIP bir müşterim var . müşterimi aradım şu an servis hizmetine geliyorum ,zira yarın müsait olamaya bilirim ,tüketici cevabı aaaa tabi ki buyurun biz gece 2 ye kadar açığız ..
    servis hizmeti gece 23:30 verilir ,arıza onarılır .

Artık ertesi gün için takıntım yoktur ... yani yollar beni beklemektedir ..

sabah saat 5.30 yer saroz da bir avlak ;)

uçan balıklarla tanışma zamanı :
    yavru balıklar su üstünde uçarcasına hareket ederken bizde sahtelerimizi su üstü su altı denizden esirgemeden kullanıyorduk
    balık çok nazlı bu balığa (sahteye saldırsammı saldırmasammı )havalarında takip var ama saldıran yok ..belli bir saate kadar ..

çömez levrekler (ispendek) güneş yükselmeye başlayınca sahtenin tadına bakmaya ,meraklarına yenilmeye başlayan çömezler aynı anda kardeşim ve benim sahteme takılmış karaya doğru yolculuk yapmaktaydılar..

çok fazla direnemeden kendilerini karada bulup sevilip öpülüp tekrar engin deryalara kavuşmanın zevkini yaşamaktaydılar ..
    çok güzel bir av sabahı olmaktaydı ,5 saatlik yolculuğun ve uykusuzluk yanında açlığın hiç mi hiç bahsi bile geçmiyordu ..

yola devam edelim dediğimizde arabadaki tek muhabbet ;balıkların sahteye atladıkları zaman dı ,o küçük boyu ile ağzını sonuna kadar açıp sahteyi su altına çekmesinin verdiği görsel şölen ben kardeşime anlatıyorum o bana anlatıyor ,adrenalinin tavan yaptığı ,vücüdun ürperip silkindiği o küçük zaman birimi kayıt edilemeyen ama yaşanan ...

sabah olup da acıktığımızı anlamamız yaklaşık 90 km yol almamız ile ortaya çıktı :)koru dağlarını aşıp Gelibolu ya ulaşmak isterken ,kahvaltı yapalım usta demesi ile biraderin kendime geldim ...:)

tabi tabi yapalım acıktık diye cevap verince artık yaşadığımın ve dünyada olduğumun farkındaydım .fakat hala aklım avlakta ve ispendek lerin sahte ile oynadığı dakikalardaydı ...

koru dağlarının zirvesinde güzel bir kahvaltıdan sonra ,ver elini Gelibolu daha sonra Çanakkale ...

ilk günün ayrıntılı özeti arkadaşlar 2. gün daha sonra ... yani arkası yarın :):)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Haziran 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tebrikler afiyet şeker olsun abim levreklerin maşallahı var:D( Resimleri göreyim ayrıntılı tekrar tebrik ederim:D)

4. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Selahattin cim emin ol foto yok olsa carrefour senin:D:D:D çünkü ben son gece teknede ıslandım makine nakavt :D,dur daha 1 . gündeyiz uyanık gazateci seniii:D:D:D

5. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Hadi bakalım sevgili Faruk heyecanla bekliyorum gerisini
    Sevgimle kal

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tam arkası yarın olmuş Faruk.
    Çocukluk dönemlerimde saat 10:00 gibi başlayan arkası yarın piyesini merkala takip eder ve ertesi günü de iple çekerdik.

Şimdi de senin yazacağın yarını sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım rastgelmiştir. :)

7. marasliozkan

marasliozkan Aktif Üye

Kutlarım Faruk Abim, nicelerine inşallah. Saygilar

8. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Tebr.....
    Gerisi devamı geldiğinde.:D

Faruk abi keyifli bir gün olmuş,inşallah boy boy trofelerin olduğu avlar yaparsın.Rasgele.:)

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

E.. hadi !! yarın oldu gerisi nerede :p

10. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

gerısını beklıyoruz...

11. oktay16

oktay16 Moderatör

Dün akşam saat 23:30 gibi raporu açtığına göre:) bugünü birinci gün olarak saymak lazım abi:):)

Tebrikler Faruk abi, resimsiz raporlar biraz eksik kalır diye düşünmüşümdür herzaman, ama sen gayet güzel anlatmışsın yaşadıklarını, 2. günü bekliyorum :):harika: