Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNE.....

fthdmr

Daimi Üye
Adı
fatih demir
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Utanıyorum Mehmedim; senin Çanakkale’de değil yemek seçme hakkın yiyecek yemeğin dahi yokken savaştığın aklıma gelince şimdi sofrada bulunan 2-3 çeşit yemeği beğenmeyip sitem eden gençliğin içinde olduğum için utanıyorum!

Utanıyorum yiğidim; senin doğru dürüst ayakkabın, üzerinde düzgün kıyafetin olmamasına rağmen savaştığın aklıma gelince şimdi onlarca çeşit kıyafeti kendine yetiremeyen gençliğin içinde olduğum için utanıyorum!

Utanıyorum şehidim; senin karda, kışta soğuk taşların üzerinde uyuyamadığın aklıma geldikçe sıcak evimde, yumuşak yatağımda uyumaktan UTANIYORUM!

Ve yine utanarak senden binlerce kez özür diliyorum yiğidim. Hakkını helal eyle ey Mehmedim! Hakkını helal eyle…

Bugün 18 mart 2014 tam 99 yıl önce Gazi Mustafa Kemal ve Aziz silah arkadaşlarının Türklüğümüzün onurunu şerefini haysiyeti kurtarmak için verdikleri mücadelenin yıl dönümü

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!!

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Siz bu vatan için gözünüzü kırpmadan toprağa akıttınız 2 kutsal varlığınızı, Allah da Cennet ırmaklarını akıtsın önünüzden ve bir daha o şekilde ülkemizi savunmak zorunda bırakmasın bizi. Ama mecbur kalırsak da, bu ülke için, özgürlüğümüz için, akıtmaya hazırız 2 kutsalımızı. Kanımız mecburen akar, ama anamız üzüntüden değil sevinçten ağlar çocuğunun şehadetini öğrenince. Allah düşmanlarımıza fırsat vermesin.

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çanakkale şahit,düşmandan azdık
Diş ile tırnakla siperler kazdık
Her siperde ayrı destanlar yazdık
Azmimiz şerefli mazi olacak
Nefer şehit, ordu gazi olacak
Tüm şehit ve gazilerimize selam olsun.Yarbay Mustafa Kemal,İbradalı Mehmet;Ezineli Yahya Çavuş,Seyit Onbaşı adını bilmediğiğimiz tüm Mehmetçiklere çok teşekkürler.Hepsine Yüce Allah gani gani rahmet eylesin.
Bu cephede Türk,Kürt,Laz,Çerkez,Ermeni ve sayamadığım nice kahramanlar omuz omuza çarpıştı.İnşallah yine tüm milletimiz kardeşden öte birlik ve beraberlikiçinde yaşar..............Çünkü çok ihtiyacımız var.........

arifengin

Daimi Üye
Adı
Arif ENGİN
Türk kürt ermeni cerkez laz omuz omuzayken simdi irkci insanlar olduk birbirimize girdik disardaki dusmanlarla dost olup ,dostlarimizla düsman olduk.Allah sizden razi olsun ama size layik olamadik.