Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale (Yeniköy) kıyıdan deniz avı

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında TurgutCAN54 tarafından paylaşıldı.

1. TurgutCAN54

TurgutCAN54 Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba, memur olduğumuzdan ekim ayının sonunu tatilden yararlanarak 3-4 günlük kıyıdan deniz avcılığı için programladık. İki arkadaş gidip kamp yapacaz, şimdilik Bozcaada nın karşı kıyıları Yeniköy tarafları avlak bölgesi olarak planladık ve daha önce hiç oralara gitmedik:confused: . Lütfedip öneri ve deneyimleri olan arkadaşlar paylaşımda bulunursa, inanın çok çok makbule geçer ( acaip bi ihtiyacımız var ) :(. Şimdiden çok teşekkür eder mutlu ve sağlıklı günler dilerim.:harika:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. arno_16

arno_16 Aktif Üye

foruma hoşgeldiniz.çanakkaleye bende iş içabı giderim ve kıyıdan avlanırım benim gittiğim yer kilitbahir askerriye önüdür 6 kez aynı yere gittim her zamanda çok güzel balıklar yakaladım.şu anda oradan çupra, karagöz,lüfer yakalaya bilirsiniz orayı denemenizi tavsiye ederim.yer çanakkaleden kilitbahir'a giden feribotlara binin 10 dk sonra karşıdasınız inince feribottan sağa dönün asekeriyeye doğru gidin yaklaşık 800 mt sonra askeriye'ye geçin sağ tarafınızda denize 3-4 mtre uzanan kayalığın sol tarafından oltaları gönderin.rastgele şimdiden.
    http://www.baliksevdam.com/vb/showthread.php?t=1377

4. TurgutCAN54

TurgutCAN54 Yeni Üye

Yeniköy taraflarından hava muhalefetinden dolayı daha güneye Behram' a çevirdik rotayı, tüm hava ve dalga tahminleri burayı daha mantıklı yapıyor. Aynı yardımları bu taraf için öneren arkadaşlara şimdiden teşekkürler, esen kalın...