Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Canlı yem... European nightcrawler, Eisenia hortensis, Dendrobaena veneta soluncan yumurtası

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Canlı Yemler' kısmında sweetheartjesus tarafından paylaşıldı.

1. sweetheartjesus

sweetheartjesus Yeni Üye

big_295739183fti.jpg 23074725.jpg

Merhabalar,

European nightcrawler, Eisenia hortensis, Dendrobaena veneta Solucan ve solucan yumurtası(kokon) satışı...

Yurt dışından ithal ettiğimiz solucan yumurtası satışımız başlamıştır.

Bu tür sadece oltaya takılabilen irilikte bir solucan olduğudan olta balıkçılığında tercih edilmemekte, ayrıca türün salgıladıkları bazı enzimler balıkları cezbetmektedir. Özellikle olta balıkçılığı için kullanılan bu solucan türü için dilerseniz yumurta olarak dilerseniz de yumurtadan çıkmış solucan yavrularını satın alabilirsiniz.

Bursa ve İzmirde iki adet yeni üretim tesisi kuruyoruz.

Sipariş miktarımız min 20 bin yumurtadır. (10kuruş/adet)

20-50 bin arası % 5 indirim.

50-100 bin arası % 7 indirim.

100 bin üzeri alımlarda %10 indirim yapıyoruz.

Teslimatı kendimiz elden yapıyoruz.

Dilerseniz kurulum için destek veriyoruz.

Satış ofisimiz İstanbul / Esenyurt

Daha yüksek miktarlardaki toplu alımlarda fiyat sorunuz..

Son düzenleme: 3 Mayıs 2016
    Levreko bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Deneyelim denemesine tabi, zaten bi solucanın yumurtası kalmıştı denediğimiz:confused: ...
    Lakin;

"Bu tür sadece oltaya takılabilen irilikte bir solucan olduğudan olta balıkçılığında tercih edilmemekte, ayrıca türün salgıladıkları bazı enzimler balıkları cezbetmektedir. " ibaresinde bir anlatım bozukluğu var sanki. olta balıkçılığında tercih edilmemekte şeklinde okuyunca olta balıkçılığında kullanmayacaksak nerede kullanacağız düşüncesine kapılıyor insan. olta balıkçığında tercih edilmekle kalmayıp, ... şeklinde düzeltilebilir naçizane fikrim..

4. Yusuf007

Yusuf007 Aktif Üye

min sipariş miktarı 20bin adet buda 2000 tl gibi bir rakama geliyor. Denemek için büyük risk! ayrıca sanmıyorum ki kimse 2000 lira yeme para versin tek seferde.

Levreko bunu beğendi.
  5. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

şimdi bu ürünle ilgili çok fazla soru olacaktır .
    1. ürünün saklama süresi (buzdolabı, veya oda sıcaklığında )
    2. kullanım alanı biliyorsunuz ki normalde yumuşakcalar yada omurgasızlar tuzdan nefret eder. resmen asit gibi yakar ondan dolayı toprak solucanı tuzlu suda kullanılmaz mesela ..
    3. avcılığı
    yabancı olduğumuz ve balık yemi konusunda sürekli sıkıntı yaşadığımız için bu ürüne talep biraz uzun süreli olacaktır. boru kurdu surekli boş ufak veya ölü çıkması yada deniz solucanı için yıkıların mayın tarlasına dönmesi yüzünden bir boşluk var ama bir süre numune göndermeniz gerekmekte sağa sola

6. doguguclu

doguguclu Yeni Üye

Şimdi minimum 20 bin yumurta sipariş ettim,ürün geldi,ben pimpirikli adamım.Nerden bilicem 20 bin tane olduğunu,onları saymak için 10 tane de suriyeli tutmam lazım.

gsozata, DarkSaga, BlazenHK ve 1 kişi daha bunu beğendi.