Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

CANLI YEM TAKMA...

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Canlı Yemler' kısmında bora seferoğlu tarafından paylaşıldı.

1. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

arkadaşlar ben iskenderunda oturuyorum.karidesle avlandığım zamanlarda mırmır çipura levrek gümüş vb balıklar yakalıyorum.işi büyütüp lüfer avlamak istiyorum bunun için bana yakaladığım balıkları oltaya takmak için yardım ederseniz sevinirim.elimdekiler 0.40 misina çelik tele bağlı kalın saplı iğne :confused: :confused:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. guray.85

guray.85 Aktif Üye

Selam bu konu bıraz olsun yardımcı olabılır size http://www.baliksevdam.com/forum/trofe-lufer-avciligi-ve-teknikleri-2882.html canlı yemler ıcın teknıkler..

4. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

teşekkürler

5. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

teşekkür ederim

6. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

fakat ben bu işi kıyıdan yapmak istiyorum bunun için iğneyi kuyruğuna yakın biryere geçirsem olur mu yardımcı olur musunuz

7. guray.85

guray.85 Aktif Üye

ben kendım yaptıgım bır avı anlatım hem lufer hemde palamut ıcın kıyıdan yaptıgım av canlı ıstavrıt tuttum onu palamut surusunu fark ettıgımız ıcın hemen canlı yemı hırsız ıgnelı palamut zokasına takım zokadakı ondekı ıgneyı sırtından gecırıp yanından cıkardım dıgerıne duzenı bozmıcak sekılde kuyrugundan soktum o sekılde attım attıgım gıbı 1 dk bıle gecmeden palamut canlı yeme daldı ve balıgı aldım tabı bu benım gorusum forumda bır cok ustalarımız daha ıyı bılır bu konuları yardımcı olucaklardır.

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

O taraflarda lüfer, daha doğrusu Kofana ve Sırtıkara yakalamanın en güzel yolu sahte yemlerle at çek yaparak avlanmaktır.

9. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

teşekkürler ve bunu tek iğne ile yapabilirmiyim yapaccaksam nereye iğneyi geçirmeliyim?

10. EMRE3411

EMRE3411 Yeni Üye

Bence canlı yem olayı balığa işkenceden başka bişey değil....

11. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Canlı yemi boşverin bence de, takın sahteyi oltanıza başlayın at çek yapmaya. Mis gibi ne yem kokusu ne başka bir şey, gelmedimi al çantanı sırtına evine git.