Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Caperlan Jig Kamışları Hakkında.

Konu, 'Jigging (Vertikal Jigging) Jig İle Balık Avı Teknikleri' kısmında Alper Saraçoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Alper Saraçoğlu

Alper Saraçoğlu Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar ve değerli büyüklerim. Kendimi bildim bileli balık tutkusu hep yüreğimde ve beynimde kazılı. Zaman geçtikçe ve imkan buldukça hep farklı disiplinleri deniyor test ediyorum. Bu aralar uzun yıllardır yapmaya cesaret edemediğim jigging avlanma yöntemini denemek niyetindeyim. Jigging hakkında bilgim iç çekerek izlediğim videolar ve forum üzerinde okuduğum yazılardan ibaret. Deneyim derseniz yanından bile geçmedim. Yaşadığım şehir, iş, aile üçgeninde seneden jig ile avlanmaya gidebileceğim en fazla 4-5 seferdir. Yakalamayı hedeflediğim ve umduğum balıklar sinarit, akya, torik vb türler. Bütçe olarak çok fazla açılmak istemiyorum. Aşağıda linklerini verdiğim kamışlardan bizzat kullanan veya yakınında kullanan, memnun kalan tanıdığı olan var mıdır? Kullanan yoksa bile üstadlardan firma verileri üzerinden değerli yorumlarını rica edeceğim.

Bir başka husus ise elimde shorejig avlarımda kullanmayı düşündüğüm Biomaster SW4000XG Japonya üretimi makinem mevcut. Bu makine bana yeterli gelir mi?

Vakit ayırıp değerli yorumlarını esirgemeyenlere şimdiden teşekkür ederim...

Jig Kamış,Set - Jig Olta Kamışı Jigg Start 5.5
    Jig Kamış,Set - Jig Olta Kamışı Jigg Classic 5.5

2. Sponsorlu Bağlantılar