Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çatalcaya Taşındım.

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Selim_ist tarafından paylaşıldı.

1. Selim_ist

Selim_ist Aktif Üye

Sayın arkadaşlarım,

Yeni işim için İstanbulu bilen bilir; Umraniye Dudullu'dan Çatalca'ya taşındım. Baya kapsamlı bir yer değişimi oldu. Dudulluda çok verimli olmayan balık denemelerimi artık Marmara ve karadeniz ve ayrıca Terkos gölü gibi mekanlarda denemek istiyorum. Gerçi kimse avlak herlerini paylaşmak istemez ama bende kendi çapımda yavaş yavaş meraları gezip nelerle nasıl avlamalar yapıldığına bakmaya başladım. Yakında çok güzel paylaşımlarla sizleri rahatsız etmeye niyetim var.
    Bu konuyu açmamın sebebi belirli bir süredir paylaşımları takip edememe ve foruma aktif olarak girememin sebebinin yeni taşındığım sitede internetin daha kurulu olmaması. Çatalcayada sanırım hizmetler biraz geç gidiyor. Belki bir süre daha sizlerden ayrı kalacağım. Fakat aklımın bir parçası hala buralarda olduğunu bildirmek isterim.

Herkese Bol avlar, güzel trofeler ve eğlenceli zamanlar dilerim.

Not: Çatalca çok güzel bir yer gelmeyenler mutlaka gelsin görsünler.

trakonya79 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. süheyl

süheyl Aktif Üye Gold Üye

Yeni işinizde başarılar dilerim umarım yeni yer size öncelikle sağlık sonra huzur versin kısmet olurda birgün sizin oralarada geliriz inşallah
    kalın sağlıcakla...Rasgele

4. oguzhand

oguzhand Aktif Üye

Dudullu meralarına imesin ordan trolcüler girdi o yüzden verimsizdi selim

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

keremeymen ve Selim_ist bunu beğendi.
  5. ercan

ercan Üye

Güzel bir ilçeye gitmişsin hayırlı olsun .çatalca ya yakın olan ormanlı köyü büyük bir sahile sahip mevsiminde kalkan ve lüfer çıkar.derelerinde ise sazan, gökçenez boldur.köyleri çok güzeldir emin ol kısa zaman sonra iyiki gelmişim diyeceksin

6. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Sevgili Selim;
    Yeni işinin öncelikle hayırlı olmasını temenni ederim.Hani derler ya doğduğun yer mi ,doyduğun yer mi diye.İnsan ekmeğinin peşinde olmalı rızkını kovalamalı.
    Çatalca güzel bir yerdir.Umarım yeni işinde mutlu olur,Şehrin boğucu ortamından uzak,doğayla baş başa bir yaşam sürersin.Şehre de pek uzak sayılmaz istediğinde rahatça ulaşabileceğin uzaklıkta bir yere taşınmışsın.
    Kısa sürede oralara alışarak,avlak yerlerini çözüp bizlerle güzel av raporlarını paylaşmanı bekliyor olacağız.:)
    Hayatta beklentilerinin her daim gerçekleşmesi dileğiyle.

Ogiveogi, Selim_ist ve scorpion26 bunu beğendi.
  7. Selim_ist

Selim_ist Aktif Üye

çok teşekkür ederim.

8. Selim_ist

Selim_ist Aktif Üye

ilk geldiğimde dediğim şey "hemen buraya taşınmalıyım". gerçektende istediğim gibi bir yer, yürüme mesafesinde kamp alanları, evime yakın bir küçük suda balıklar bile var. hobi avlanmalarına orda deneyeceğim. tek sorun denize 15 km kadar uzak olması, ( karadeniz 30km). ama gerisi tam bir doğa harikası. ben ilk tatlı su ile başlamıştım balık avlarıma, şimdi istanbulda Çatalca tam bir cennet olarak görüyorum. Deniz için de araştırmalara devam edip güzel bir mera bulacağıma inanıyorum.

9. Selim_ist

Selim_ist Aktif Üye

Güzel dualarınız için teşekkür ederim. Dualarınızı tüm hobidaşlarımında nasiplenmesini temenni ediyorum. Evet her yere çok yakın. cok beğendim buraları. 34 senelik istanbulluyum çok geç kaldığımı düşünüyorum buralara taşınmak için.

Önder Kanığ bunu beğendi.
  10. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Hocam altında araba varsa gürpınar sahil ve limanın oralar yakın sayılır şu ara güzel istavrit yapıyor hatta ben geçen spin takımın ucuna 35 gram kurşunla 6-7 köstekli çapari yaptım eşim için hafif olması adına o bizden çok daha fazla istavrit tuttu takbiri ek başına yarım kilo civarı çekti 1-1.5 saat içerisinde bizde kayın babamla onu izledik desek yeridir gerçi ben takım bağlamaktan pek olta atamasamda attığım zamanlarda bile eşim 6 lı köstekle 2 li 3 lü çekerken ben 10 lu köstekle 1 i bile zor yakalıyordum :) bu arada yine gürpınarda yine halin oralarda güzel eşkina yapan yerler var hatta çatalca yanında büyükçekmece gölü var gündüz orda azda olsa trofe boyunda sazan yakaladık bolca testere balığı mevcut turna da azda olsa mevcut çok az miktarda yayında akşam alan oluyor.bence iyi bir yerdesin tatlı su avları için çatalcadaki göllerde de yayın çıkıor diye duydum ama hiç gitmedim ufakta olsa ordan yayın yakalayan cıkıyor duyumları geliyor.
    Tekrardan hayırlı olsun.

Selim_ist ve zargana34 bunu beğendi.
  11. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Deniz için beylikdüzü tarafına bekleriz

Selim_ist bunu beğendi.