Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çeşme Alaçatı Siesta Otel'imizde Misafirimiz Olmak İstermisiniz ;)

Konu, 'Yurt içi Otel, Kıbrıs Turları, Kültür, Yurt Dışı Turları ve Uçak Bileti' kısmında alganiresidence tarafından paylaşıldı.

1. alganiresidence

alganiresidence Aktif Üye

Değerli arkadaşlar turizm ile uğraşmamdan sezon öncesi işlerimin yoğunluğundan dolayı sitede paylaşımda bulunamıyor ancak her fırsatta paylaşımlarınızı okumaya çalışıyorum.
    Normalde izmir merkezde sahibi olduğum Algani Residence adlı apart otelimize ek olarak bu yıl Çeşme Alaçatı da SIESTA OTELI devraldık.1 Haziran itibari ile hizmete giriyor. Otelimizdeki daireler 1+1 60m2 olup 4 yetişkinin kalmasına olanak taşımaktadır. Konseptimiz oda + kahvaltı şeklindedir.
    Şu an booking.com üzerinden rezervasyon almaktayız. Sitemizin muhtelif yerlerinde reklamımız dikkatinizi çekecektir.
    Balıksevdam forumundaki tüm arkadaşlarımızdan tatilini Çeşme Alaçatı da geçirmek isteyen olursa özelden benimle temasa geçebilir . Elimden geldiğince uygun fiyatlar ile yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
    Hepinize sevgiler saygılar bol balıklı avlar .

Aşağıdaki linkten otelimizi inceleyebilirsiniz

Booking.com: Siesta Hotel , Alaçatı, Türkiye - 18 Konuk değerlendirmeleri . Yerinizi hemen ayırtın!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Mayıs 2014
    hakan4117, Dentex, Ümit ve 13 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Ozkanartuc

Ozkanartuc Aktif Üye

Balık turu da varsa tadından yenmez. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

hakan4117 ve alganiresidence bunu beğendi.
  4. KalamA

KalamA Daimi Üye

Hayırlı uğurlu olsun Barış abi, çok sevindim :) Ailemiz Balıksevdam öyle büyüyor ki, Çeşme Alaçatı gibi cennet bir yerde, sen gibi kıymetli bir üyemizin ve ağabeyimin olduğunu bilmek çok güzel :rolleyes: Yapılan turnuvalarda ülkenin en büyük orkinoslarının ve trofelerinin çıktığı Alaçatı'da ne de güzel bir otel olmuş. İnceledim, keyif ve huzur dolu görünüyor Ücretlerde ve konaklamada ailemiz üyelerine sağlayacağın imkan ve kolaylıklar için şimdiden sana çok teşekkür ederim :) Tatil ve balık, ikisi de tadından yenmeyecektir orada. Ayrıca sitemizde çöpçatan sitelerinin reklamını görmekten gına gelmişti :D Aramızdan birinin işlettiği böyle güzel bir otelin reklamını görmek ziyadesiyle beni mutlu ediyor Tekrar hayırlı uğurlu olsun Barış abi, Allah(C.C.) bol kazanç kapıları nasip eylesin inşallah...

5. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Hayırlı uğurlu olsun.
    Bol kazançlar dilerim.
    Kolaylıklar...

6. Mulgogi

Mulgogi Aktif Üye

Bir gün müşteriniz olmam dileğiyle...
    Kazancınız bol olsun.

7. arkadas

arkadas Aktif Üye

hayirli olsun artik bir organizasyon yaparlar

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hayırlı olsun.
    Bol kazançlar dilerim

9. çamlıbahçedenahmet

çamlıbahçedenahmet Daimi Üye

önce hayırlı olsun bol kazançlar dilerim . balıksevdam ailesinin buralarda olması ayrıca bir gurur vesilesi . bunun içinde ayrıca tşk.ler. tatil zamanı kapınızı çalabiliriz ailecek.

10. alganiresidence

Site yöneticisi arkadaslar ön ayak olursa ben üstüme düşeni herzaman mutlulukla yaparım Özkan cım .

hakan4117 bunu beğendi.
  11. alganiresidence

Iyi Dilek ve temennilerin için çok teşekkürler kardesim...

QUOTE=KalamA;245665]Hayırlı uğurlu olsun Barış abi, çok sevindim :) Ailemiz Balıksevdam öyle büyüyor ki, Çeşme Alaçatı gibi cennet bir yerde, sen gibi kıymetli bir üyemizin ve ağabeyimin olduğunu bilmek çok güzel :rolleyes: Yapılan turnuvalarda ülkenin en büyük orkinoslarının ve trofelerinin çıktığı Alaçatı'da ne de güzel bir otel olmuş. İnceledim, keyif ve huzur dolu görünüyor Ücretlerde ve konaklamada ailemiz üyelerine sağlayacağın imkan ve kolaylıklar için şimdiden sana çok teşekkür ederim :) Tatil ve balık, ikisi de tadından yenmeyecektir orada. Ayrıca sitemizde çöpçatan sitelerinin reklamını görmekten gına gelmişti :D Aramızdan birinin işlettiği böyle güzel bir otelin reklamını görmek ziyadesiyle beni mutlu ediyor Tekrar hayırlı uğurlu olsun Barış abi, Allah(C.C.) bol kazanç kapıları nasip eylesin inşallah...[/QUOTE]

hakan4117 ve KalamA bunu beğendi.