Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çeşme Balık Avı Yarışması ve Yeni Bir Mera

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında agnosturk tarafından paylaşıldı.

1. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

Haftasonu Surf fishing Türkiye grubunun düzenlediği yarışmaya katıldık fakat havanın fırtınalı oluşu ve hatunun sıkılması ile Alaçatı tarafına yeni bir mera denemeye gittik. ( Bu arada siz siz olun balığa eşinizi falan götürmeyin :)...) Orada güzel bir yer bulup çadırımızı kurduk ve balık yakalamaya çalıştık. Sonuç istediğimiz gibi olmadı ama merada ışık var gibi göründü diyebilirim.

İstanbuldan çeşmeye gelen çok balıkçı vardır forumda. Mera ihtiyacı olan çekinmeden yazabilir. İyi seyirler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. izmirlee

izmirlee Yeni Üye

Siteden baktım ama bulamadım haritada yerini gösterirmisiniz acaba

sedatsabotic, agnosturk ve hakan4117 bunu beğendi.
  4. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Bir fırsat bulabilsem Recai abi nerelere gideceğiz seninle bir bilsen. Ama az kaldı emin ol. Saygılar

agnosturk ve hakan4117 bunu beğendi.
  5. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

sedatsabotic ve hakan4117 bunu beğendi.
  6. hakan4117

hakan4117 Üye

Çeşme tarafı çok sıkıntılı bana göre o yarım adada ne varsa güzel balık tutmak nasip olmadı. Geçen yıl eylül ayında 15 gün konakladım Çeşme-Alaçatı arasında gitmediğim mera kalmadı diyebilirim bir tane zargana ve bol miktarda hani, hanos dan başka balık tutamadım, denemediğim sahte kalmadı her ne hikmetse yüzüm bir türlü gülmedi, bacanak çeşmede yaşıyor o da burada balık tutmak çok sıkıntılı demişti gerçekten yaşayıp öğrendim. Umarım siz güzel balıklar yakalamışsınızdır.

7. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

Hakan usta çeşmeden kasıt sadece Alaçatı tarafı ise yılın büyük zamanı kıyıdan yapılan avlar sıkıntılı gerçekten. Ama Levrek için mesela Alaçatı liman ve azmak tarafı kısmen bereketli diyebilirim. Hatta yakında orda bir çekim yapıcam.

Çeşmede iyi balık alabileceğin meralar mesela Ildır - Gerence - Zeytineli taraflarında var. Bir daha yolun düşerse önerebilirim ;)

sedatsabotic bunu beğendi.
  8. hakan4117

hakan4117 Üye

Bu yıl çeşme planımı Eylül ve kasım aylarında düşünüyorum. oradaki arkadaşların tarifi ile 15 gün boyunca sabah gün doğumu akşam gün batımı olmak üzere bir çok yer yokladım ama balık yoktu ya bende nasipsizlik vardı ya da gerçekten balık yoktu. Tecrübeli dostlar mesajlarını bekliyorum bir yerlerde yanlış bir şeyler var ama ne? yılmadım çeşmeden balık almadan bu işin peşini bırakmak yok :D

agnosturk bunu beğendi.
  9. hakan4117

hakan4117 Üye

Sevgili Recai abi bir daha ki sefere sizinde engin bilgilerinizden yararlanmak beni çok mutlu eder.

agnosturk bunu beğendi.
  10. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Recai Abi hafta sonu çeşmedeyim Eşimle. Atçek ve yemli devam edicem. Beklerim

11. agnosturk

agnosturk Aktif Üye

Tamam kardeşim. Bir plan yapayım whatsup dan haberleşiriz ;)