Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çeşme Balık Avı Yarışması ve Yeni Bir Mera

avlakyeri

Aktif Üye
Adı
recai dönmez
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Burak sen Recai'nin yanındaki av arkadaşı olmalısın.
Sen bardağın boş tarafını görüyorsun , müsaadenle ben sana biraz da dolu tarafını göstereyim. Sen eşini oraya kadar getire bilmişsin... Bu ne demek ?İkide bir zırt pırt telefon çalıp eve ne zaman geleceksin diye soru yok demek. Ben bu sebepten iki tane telefon attım denize. Bir ay önüme yemek koymadı zat-ı muhterem.

Getirmeyi başarmakla kalmayıp saat 10'a kadar orada öyle veya böyle durmuş. Akşam suyunu fazlasıyla gördün demek :)
Bir anda olmuyor bu işler , yavaş yavaş alıştıra alıştıra . Bir dahaki sefere dersine biraz daha iyi çalışırsın , daha iyi tiyatro yaparsın 10 olan 12 olur.
Gıdım gıdım ilerleyeceksin , başka konularda kendinden tavizler vereceksin ! Hanımın akrabalarını daha sık ziyaret et!

Rampayı aştın mı gerisi düzlük.
Valla bem eşimi götürdüğümde başıma gelenler.

1) ben konserve yemem doğru düzgün biryerlere gidelim
2) üşüdüm ben sıcak biryerlere gidelim
3) 15 dakikada bir çişim geldi tuvalete gidelim
4) bende olta atcam banada takım hazırlayın. hazırladıkdan sonra koptu bu bir tane daha hazırlayın
5) hep balık balık birazda benle ilgilen :))

işte yengeleri balığa götürmeyin dememizin belli başlı nedenleri. Ha birde bir şeye kızdımı suratı öyle bir düşüyor ki ne balıkdan zevk alıyon nede mubhabbetten :) bu arama konusuna gelince. ben direk tel çekmiyor deyip sıyırıyorum Tuncer usta sende öyle yap :)

avlakyeri

Aktif Üye
Adı
recai dönmez
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Eşler her daim sıkıntı yaratmaz diye bir şey yok hocam. Tam balık yapmaya başlayan zamanda hadi dönelim denirse benim asfalyalarım atıyor malesef.
Kalamar denemedim aslında uygun zamandı ama işte o hadi dönelim zamanına denk gelmiş olsa gerek ben malesef 22.00 gibi geri döndüm. Recai abi denedin mi sen kalamar?
Kalamar denemedim ama oltaya atlayan kalamarlar oldu ama çekene kadar iğneden çıkıp kaçtılar :)...

dusty35

Aktif Üye
Muhteşem taktik abi harikasın ;) :ssrtcbya:
Tecrübe :)

4) bende olta atcam banada takım hazırlayın. hazırladıkdan sonra koptu bu bir tane daha hazırlayın

işte yengeleri balığa götürmeyin dememizin belli başlı nedenleri. Ha birde bir şeye kızdımı suratı öyle bir düşüyor ki ne balıkdan zevk alıyon nede mubhabbetten :) bu arama konusuna gelince. ben direk tel çekmiyor deyip sıyırıyorum Tuncer usta sende öyle yap :)

Yenge bunları okumuyor dimi ? :)

hakan4117

Üye
Adı
Hakan KAYATÜRK
Benim hanım çok meraklı mayıs ayı içerisinde Muğla ya gezmek için gittiğimizde takımı da götürmüştüm ben at çek yaparken hanım bende denemek istiyorum dedi bende hemen bir kaç taktik stil gösterdikten sonra 4 yada 5. atışta bir tane zargana yakaladı. (o heyecanı sevinci görmeniz lazım) çok zevkli çok heyecanlı diye diye, o gün benim oltaya el koydu :D durmadan at çek yapıyor ama daha sonra bir şey yakalayamadı şimdi bana ne zaman takım kuruyoruz ne zaman balığa gidiyoruz diye başımın etini yiyor :D

vetburak35

Aktif Üye
Adı
Burak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi Tarım Bakanlığının Balıkçılıkta kadın eli projesi var. Aslında bizim eşlerimizde sportif kısmını oluşturuyor da haberimiz yok. :D

avlakyeri

Aktif Üye
Adı
recai dönmez
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Benim hanım çok meraklı mayıs ayı içerisinde Muğla ya gezmek için gittiğimizde takımı da götürmüştüm ben at çek yaparken hanım bende denemek istiyorum dedi bende hemen bir kaç taktik stil gösterdikten sonra 4 yada 5. atışta bir tane zargana yakaladı. (o heyecanı sevinci görmeniz lazım) çok zevkli çok heyecanlı diye diye, o gün benim oltaya el koydu :D durmadan at çek yapıyor ama daha sonra bir şey yakalayamadı şimdi bana ne zaman takım kuruyoruz ne zaman balığa gidiyoruz diye başımın etini yiyor :D
Adınıza çok sevindim Hakan usta. Yengeyi At-Çek ile meşgul etmek güzel bir taktikmiş :) ... Şaka bir yana ortak paylaşımlar her zaman güzeldir. Sevgiyi saygıyı perçinler. Günü birlik aktivitelerde zaten sorun yok. Bizim ki kamp hayatı. çadırda yatmalar, kayalıklarda avlanmalar falan işin içine girince hanımlar zorlanıyor tabi.