Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

chinupen ile levrek

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında balıkadam3 tarafından paylaşıldı.

1. balıkadam3

balıkadam3 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar adım alican kısaca can yani size ilginç bir anımı anlatacağım
    Ben biraz fazla malzeme meraklısıyımdır ama parasal konulardan her istediğimizide alamıyoruz :) balıklı ovaya gitmiştim birkaç gün önce her zaman kuralımdır arabamda olta takımı bulundururum dedim biraz at-çek yapayım belki kör talih bizede güler makinamı kamışımı hazırladım haydee gel gör rapala almamışım arabaya (yada hanım indirdi bilemiyorum dedim ya herzaman bulundururum arabamda) aracı talan ettim torpidoda aldığımı bile unuttuğum bir rapala buldum smith marka chinupen in mavi beneklisi tam bir hayal kırıklığıydı benim için çünkü daha önce böyle bir rapala kullanmamıştım resminide vereceğim bana çok ilginçgeldiği için almıştım fiyatıda az değil yo zuri ile kapışır neyse suratım asık indim deniz kenarına şu anda hatırlamıyorum rapalanın ağırlığıda 8-10 gr arasındaydı nasıl atacağım dedim kendi kendime ben bunu kamışı salladım o anda şok oldum ben bu kadar küçük bir ağırlıkla bu kadar ivme görmedim sanki 25-30 gr sırtılara taş çıkarırcasına uçuyordu suya düştü başladım çekmeye arkadaşlar hareket vereyim diye kamışı sallıyacaktım ama bu sefer dahada şaşırdım kendisi direk hareketleri kopyalarmışcasına yapıyordu zaten makara 6 cı defa dönmedi booooom balık üstünde aklım durdu daha ilkatış ta gol ben böyle birşey görmedim balığı aldım kıyıya 1,5 kg civarında baba bir levrek sevinçten havalara uçacağım hadi dedim bir daha ......................... biraz kısa keseceğim bazıları sallama yalan felan derler ama ben hayatımda ilk defa bu kadar zevkli ve bu kadar güzel balık tuttum 4 atıştan üçünde dolu geldi yeterli dedim ve avı bıraktım iyiki o sahteyi adamı dinleyipte almışım o akşam güzel bir sofra ve sefa yaptık ailecek
    :harika:

Ekli Dosyalar:

• 50.jpg
      50.jpg
      Boyut:
      29,3 KB
      Okunma:
      619
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. caberia

caberia Aktif Üye

ne denirki hoşgeldiniz,hayırlı olsun,her daim rastgele,afiyet olsun :)

4. balıkadam3

balıkadam3 Yeni Üye

teşekkür ederim

5. İsak

İsak Aktif Üye

Bu raporuna çok sevindim, keza bendede bir tane var ve henüz denemek nasip olmadı.

6. seikott

seikott Üye

Bana ürün reklamı gibi geldi..

7. caberia

caberia Aktif Üye

ucunda balıkla olsaydı ürün reklamı olurdu bana göre sadece bir paylaşım olmuş zaten bu modeli araştırdım herhangi bir malzemecidede bulunmuyor şu anda web sayfasını inceliyorum aksiyonlar gayet güzel

8. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Zamanında güzel manipülasyonla herkesin 3 er beşer kapıştığı malum sahte :))
    Olur tabi neden olmasın ki.. Biz dede var 2 tane , lüferde değerlendireceğiz artık.. zaten lüferde suüstü av yaparken çakmağı atsan saldırıyor..
    Tebrikler arkadaşım.. Afiyet olsun..

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Can
    Dört atışta üç balık iyi güzel de bari brinin olsun fotografını çekseydin de gözümüz gönlümüz şenlenseydi.
    Aramıza hoşgeldin

10. m1976k

m1976k Aktif Üye

çağlar av markettenmi aldınız bu sahteyi arkadaşım?

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Benim niye haberim yok?
    Sahte çantam ağlamaya başladı, ben de isteriiim, ben de isteriiim diye.. :D