Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çıkrık ile ilgili bilgi

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında emek79 tarafından paylaşıldı.

1. emek79

emek79 Üye

Arkadaşlar ben geçen hafta bi tane okuma MAGDA PRO MA 45DX ÇIKRIK MAKİNE aldım. Mallesef beklediğim gibi bi makina çıkmadı veya ben ilk defa çıkrık kullandığımdan beğenmedim. Ben alt taraftan kullanılıyor diye anlamıştım, sanırım üstten takılıyor. Bu çıkrık için nasıl bi kamış almalıyım, Tekneden sırtıda kullanabilirmiyim, kullanırken nelere dikat etmeliyim. Acemi olduğumdan ilk denememde mesina içinede dolandı maalesef hiç kullanamadım daha. Bu konularda yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Bu makina tekneden kullanım için.
    Bu makina ile sürütme tekniğiyle büyük balık avına çıkabilirsin.
    Bunun için de bu makinaya uygun çıkrık kamışı ve tercihen de mücadele kemeri almalısın.
    Bu tarz av yapma şansın yoksa da satıcı firmayla konuşup, gerekirse birmiktar da zararı göze alarak değiştirme yoluna gitmelisin.

4. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Sırtı için güzel bir alet. Cedros gibi bir jig kamışı ile kullanılabilir, ve jigde de idare eder.
    Kuyudan kova ile su da çekebilir. Birçok işe yarar yani. Kamışın üstünde kullanın moralinizi bozmayın.

5. emek79

emek79 Üye

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Makinayı geri verme şansım yok. Tekneden sırtı ve tekne avında kullanmayı düşünüyorum.