Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çin işi zehirlenme.

Konu, 'Sağlık' kısmında aykut kilitcioglu tarafından paylaşıldı.

1. aykut kilitcioglu

aykut kilitcioglu Üye

basında izlediğimiz kadarıyla çin ayakkabılarında kanserojen madde çıktığı doğrulandı.peki çaparileri kendim bağlıyorum.sim kullanırken doğal olarak dudağımızın bir yanına iliştiriyoruz.acımtırak bir tat yerleşiyor ağzımıza.şahsen ben korktum.sizce bu simlerde böyle bir madde varmıdır.

OnuR67 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. OnuR67

OnuR67 Daimi Üye

Merhaba benim görüşüm, simi bilmiyorum ama şu zamanda kullandığımız 10 şeyden 5 tanesinde kanserojen madde var, allah hepimizi bu illetten korusun

4. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Yahu bu yapaylıktan doğaya kaçmak istiyoruz. Doğanın içinde bile peşimizi bırakmıyor. :-(

5. divulge2o

divulge2o Üye

Çin üretimi ürünlerin fiyat maliyet olarak kalitesiz ürünler olduğunu belirtebiliriz.
    Sim veya iğne üzerinde kullandıkları ağır kimyasalların (Kandırıcıların üzerlerindeki boyalarda dahil) sağlığa zararlı olduğu konusunda herkes'in hem fikir olduğunu düşünmekle.
    Bu tarz ürünlerin otomasyon üretimi olduğu ve sermaye ağır ürün üretimleri olduğu fiyat avantajlarının sadece hammadde ve işlem boyar maddelerindeki zararlı ama nispeten ucuz kimyasalların kullanılmasından ortaya çıktığını tekrar hatırlatmak isterim.
    Ucuz etin yahnisi hesabı üç kuruşluk çapari hazırlamak için sağlığınızı lütfen riske atmayalım ve mümkün olduğunca Çin menşeili ürünlerden uzak duralım.