Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çinekop avlayacağım tavsiye lazım

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında Kaan15 tarafından paylaşıldı.

1. Kaan15

Kaan15 Üye

Merhabalar. öncelikle kendimi tanıtayım Ben Kaan yaşım 15 ve 2 seneye yakındır balık avıyla uğraşıyorum Evet. bu işlerde biraz acemiyim doğrudur Emirgan Sahilde Olta atıyorum ve rapala ile Çinekop Çekmek istediğim zaman hangi rapala daha uygun olur Renk Seçimi ne Olmalıdır Ve Kaç Gram Kurşun atmalıyım Sizce. Dipten çekerken Rapalanın ortadaki kancasını çıkarmamı önermişti bi abimiz doğrumudur Vereceğiniz fikirler için Şimdiden Çok Teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

kaan kardeşim öncelikle aramıza hoş geldin der keyfli paylaşımlar dilerim ,ne mutluki senin gibi genç arkadaşımızıda nacizane bilinçlendirip zaten çevre dostusun ,bilinçli bir avcısın ,eh bilginin sonu yok ya olana hep beraber bir taş daha koyup ,bilğimizi algımızı açacagız, şimdi tek bir sorunun dahi onlarca binlerce tartışıldığı bir çok tartışmanın yapıldığı, derin platformda senin sorunuda iki kelimeyle cevaplamak mümkün değil ,kaldıki yapmaya kalksam ,seni baştan savmış olurum :) dolayısı ile şöyle bir sitemizde gezinsen , emin ol kafandaki tüm soruların cevabını bulabilirsin ,kardeşim ne dersin kafandaki bütün soruların cevabı hazır ,

4. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

ha:) şunuda söyleyeyim çınar altı sütaşın önüde durağın arkası avlağımdır ;)adresimdir yani bu ğizli bilğiyide ilk defa sen paylaşıyorum ,haberin ola

5. Kaan15

Kaan15 Üye

Verdiğin bilgiler için çok Sağol Yarın sabah 6 -11 arası orda olacaım Gelirsen görüşme Şansımız Olur :)

6. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

canımsın :) fakat yarın işteyim dolayısı ile gelmem imkansıza yakın ama havalar ısınıyor üstünde balık sevdam tişördü olan birini görürsen bilki o benim 2 sene önce yaptırmıştık sitede bak resmime o tşört üstümde gururla taşırım yaz kış havalıdır hani dediğim gibi oraya geldiğimde sıra dışı :) zembille uzaydan gelmiş gibi sıra dışı bi adam görürsen bilki o özcan abindir ,zaten ararım seni bi gün öncesinden

7. Kaan15

Kaan15 Üye

Bende Yaptırcamm o resmi nerden indirebilirim ? :) Birde En son emirgana ne zaman Gittin abi Benim 1 Hafta kadar oldu. yani gittiğinde Balık varmıydı amacım Onu Öğrenmek :D

8. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

;)paşam üzerimdeki tşördü vakti ile sayın site yöneticilerimiz ve hatırı geçen güzel dostlar yanlış hatırlamayayım ama 20 tl ile 30 tl arasında maliyetine yani karsız yaptırmışlardı bende,3 tane almıştım o zaman avcılık fuarı vardı orda bide sitemizin standı vardı şahane bir ortamdı inşallah bi sonrakinde sende olacaksın ,gelelim diğer soruna bayağıdır boğaza inip balık tutamıyorum ,ama boğazda balık durumuyla ilğili paylaşımlar her gün var forumumuzda :)

9. rapalacikral

rapalacikral Aktif Üye

evet ortada ki iğneyi çıkartın
    boğazın dibi pislik dolu
    hep takılma şansı artar
    o yüzden çıkartıyoruz.

fazla pahalıya gerek yok.
    balık varsa blue fishler bile alıyor 2-3 tl lik.
    ama genelde kendo - pelican iyi iş yapar.
    balık seyrekken bile alırsın.

kullanılan renkler:

üstü mavi - kırmızı olanlar
    gümüş olanlar
    sarı olanlar
    kendonun yeşilleri

ortalama boy 7 cm

böle gençlere 1 gr. bilgi verirsek ne mutlu
    iyi avlar kardeşim

10. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

öylesine masraf edip öylesine takımlar alıp zihni sinir işlere bulaşıyoruz :)ama ne var biliyormusun kardeşim aldığımız takıma balıktan önce biz takılıyoruz önce biz begenip tav oluyoruz sonra bunu balıktan bekliyoruz yani avcıyken av durumuna düşüyoruz prensipte :D

11. Kaan15

Kaan15 Üye

Evet. Özcan abi Doğru söyledin avdan önce biz av Oluyoruz Bu Birazda Takımcıların Çakallığından Kaynaklanıyo ha Ne dersin ? :D