Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇİNEKOP VE SARI KANATLAR

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında goldboy52 tarafından paylaşıldı.

1. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Spin avcılığını hep levrek üzerine bilirdim...Malum bizim buralarda çinekoplar kısa bir süre kalıp sonra kaybolurlar...Özellikle bu yıl kıyılarda bir hayli fazlaca var... onları keşfimde levrek avım sırasında sabah suyunda strike-pro 010 sahteme hiçte hoş davranmayan bir sarı kanat oldu.... Bunun üzerine bu kez bu sabah 6 da fladen ve remixon kaşıklarımla (16-17 gr) donanımlı olarak meraya hareket ettim. Meram aslında levrek içindi... yani sığlık ve kayalıktaşlık...birde sabah iri dalgaları görünce (güya çinekop avına geldim) levrek hastalıkya ... hemen çantamdan max-rap 13.cm FS modelini taktım takıştırdım.... 5-10 atış ses yok ama bir sürü çinekopu rapalanın peşinde görünce hemen kaşıklara döndüm ve inanın abartısız söylüyorum... her atışta mutlaka takılıyor sarıkanatlar anacak sanırım biraz küçük iğne kullanmam , büyük dalgaların sıglıkta kırılması ve balıklarında 40-50m uzata takılmasından olsa gerek tuttuğumun iki katınıda kaçırmışımdır. Spin takımla çinekop sarıkanat yakalamakta keyifliymiş... darısı yarın sabahki ava umarım daha irileride vardır...

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Sanırım fotoğraflar yüklenmedi kusura bakmayın bi dahakine inşallah

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Av için tebrikler.
    Lüfer avı en zevkli avlardandır.
    Fotoğraflar için imzamdaki linkten faydalanabilirsin.

5. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Tebrikler Murat (her ne kadar resimleri göremesemde) devamlarını dilerim.

6. BİROL

BİROL Daimi Üye

Neye niyet neye kısmet olmuş seninkisi. daha irilerinin yani lüferin kısmetinde olmasını dilerim.