Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çiseleyen yağmurda kasna avı

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında genckemo tarafından paylaşıldı.

1. genckemo

genckemo Üye

Bir süredir pc'min bozuk olması sebebiyle paylaşımda bulunamamıştım.Bu pazar işyerimden arkadaşım Gökhan'la ava gitmeye karar verdik.Saat 13.30 civarı avlaktaydık.Son yağmurlardan sonra barajın debisinin oldukça yükselmiş olduğunu farkettik.Hava çok bulutlu ama yumuşaktı.Rüzgarda yavaş esiyordu.Gökhanla sahile indik ve takımları hazırlamaya başladık.Osırada yanımıza iki av köpeği geldi ve av boyunca ayaklarımızın dibinden ayrılmadılar.Av boyunca güneşin yüzünü pek göremedik sık sık yağmur çiseledi Allahtan hızlı yağmadı hazırlıksızdık yağmurluklarımız yanımızda değildi.Beş adet ben bir adette arkadaşım 25 cm üstü kasnayla avı 16.30 civarında sonlandırdık.

Bu resimlerde 2 hafta önceki avımdan.Avlaklarımızın nekadar temiz olduğunun kanıtı :) Balığı çekerken çok heyecanlanmıştım kamış ve makaram oldukça zorlanmıştı.Büyük bir trofe yakaladım zannederken bu duruma gülsemmi ağlasammı bilemedim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Abdullah,
    Güzel av yapmışsın.
    Yerlerde asla çöp bulamazsın..

4. genckemo

genckemo Üye

teşekkürler :)

5. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Güzel av ve görüntüler için tebrik ederim.