Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

CLIMAX MONOBRAID İP MİSINA

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında ahmetv10 tarafından paylaşıldı.

1. ahmetv10

ahmetv10 Üye

Spin takımımda Stren Sonıc Bread ip misina kullanmaktayım.Çok memnunum.
    Şimdi ise yemli takımlarımı da ip misina sarmak istiyorum.Yalnız yukarıda bahsettiğim misina yemli de iki tane takımım olduğu için biraz pahalıya geliyor.
    Bende buradaki av bayin de CLIMAX MONOBRAID ip misına buldum.Fiyatı 300 m si 120 tl.Acaba bu misinayı kullanan arkadaşlar varsa yorum alabilir miyim.
    STREN 0.30 SONIC BREAD LOVIS GREEN MSNA 270M MSNALAR - BERKLEY MSNALAR - STREN SONIC BREAD MSNA SERS Alba Shop Balk Av Dal ve Kamp Malzemeleri Sat Yaplmaktadr.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. arkadas

arkadas Aktif Üye

almanyada bilinnen taninan iyi markalardan biridir alman malidir ucuz degildir model olarak bilmem ama marka olarak güvenebilirsin

4. yk71

yk71 Yeni Üye

Stren yurt dışı fiyatı 25 - 30 dolar, burada 80 ero, 220 TL, 140 TL !!!
    Niye ???
    İşte eleee....
    Yurt dışındaki satıcılar , siteler babalarının hayrına bu işi yapıyorlar... Ondan ucuz hatta zararına satıyorlar.
    Biz Elhamdülillah Müslümanız. Babamızda vakti zamanında hayır hasenatı maaşallah doldurmuş... Anlayacağınız onunda hayıra, sevaba ihtiyacı yok. Ehh ne yapalım? Ne yapalım canım 3- 5 Kuruşcuk kazanalım...
    Geçenlerde PowerPro alacaktım( 135 metre). 60 TL civarı fiyatı. Kaça olur dedim. Yurt dışından da getirdiğimi söyledim( 135 metreyi 15 dolara aldım).
    45 TL olur dedi. Yok dedim fazla söyledin. Almadım...

5. arkadas

arkadas Aktif Üye

metresi 0,15mm 0,17 cent-0.30 mm 0,20 cent burada hesabini sen yap

6. ahmetv10

ahmetv10 Üye

Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    İsminde monobraid yazıyor.Acaba mono misina ile braid misinanın karışımımı acaba?