Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

CNR Av&Silah 2013 Fuarı'na Kimler Geliyor?

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Merhabalar,

Yarın itibariyle yani 06-09 Haziran tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi'nde başlayacak olan fuara kimle geliyor?

Fuar hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Geçen sene Medex Fuar'ı ile aynı tarihlerde ve yan salondaydı Av&Silah Fuarı. Bu sene ayrıldı ve içine Outdoor'u da aldı. Fuar adı AV&SİLAH olrak geçse de OUTDOOR firmalarının da katılımı bekleniyor.

İşte bu sebeple Outdoor firmamız olan SPORT CITY ile yer alıyoruz. Ayrıca Olta ve Balık Av Malzemeleri ile yer almak üzere SPOT BALIK olarak da yer yer alıyoruz.

Standımıza herkesi davet ediyoruz. Ücretsiz davetiyeleri KARAKÖY ve TOPHANE mağazalarımızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca ONLİNE ÜCRETSİZ DAVETİYE formunu da doldurak davetiye edinebilirsiniz.

Fuar resmi sitesi : Av Silah Fuar 2013

Ücretsiz Online Davetiye için Tıklayınız

YENİ : Spot Balık ve Sport City standından Av&Silah Fuarı 2013 Fotoğrafları

YENİ : Fuar Videosu

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Haziran 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Bir aksilik olmazsa hafta sonu gelmeyi planlıyorum :)

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Geçen sene Medex'le birlikte olması herkesi fuara doyurmuştu. Katıksız av-silah olacak bu fuarda. Outdoor ve olta malzemeleri ile balık sevdalılarını kendine çekecektir ve keyif verecektir diye umuyorum. :)

5. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Bir aksilik olmazsa geleceğim.Fakat online davetiyeye ulaşamıyorum.

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Yine gelemiyorum :)

7. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Fuar başladığı için online davetiye sistemini kapattı fuar organisyon şirketi. Karaköy'deki Spot Balık ya da Tophane'deki Sport City mağazalarından bilet temin edebilirsiniz.

Medex ve Boatshow'da haber edenleri kapıdan alabilmiştik, yine o şekilde yapılabilir. Ben de henüz gidemedim fuara, yarın ordaki arkadaşlarımıza ulaşabileceğiniz bir telefon numarası belirtirim. Kapıdan alırlar.

8. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Her fuarda gelemeyişlerin daha da güzelleşiyor Hamdi Abi :) Gelemeyişin ne hoş, ne güzel şefkatiiin :harika: Ben de gitmedim daha, yarın belki.:rolleyes:

9. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Bugün sabah 11 gibi fuara gidebildim sonunda. Haftasonu olması sebebiyle oldukça kalabalıktı. Firmaların birçoğu dikkat çekmek için birşeyler yapmaya çalışmışlar. Ok atışı yaptıran, domuz avı simülatörü, airsoft poligonu v.s. oldukça eğlenceliydi.

Hayatımda ilk kez, ok ile dağ keçisi ve domuz avladım :) Çok keyifliymiş, tatile giderken bağ bahçe için almayı düşünebilirim.

Üst katta tanıtım var, alt katta ise satış yapıyor firmalar. El yapımı bıçaklar, çakılar enfesti. İnsanlar standlardın önüne yığılıyordu etkinliğe göre. Av Silah meraklıları çok ilgili fuarla.

Olta malzemeleri konusunda pek birşey yok denilebilir. Av firmalarından 1-2 tanesi eğer mağazalarında birkaç çeşit makine kamış satışı yapıyorsa bunları getirmiş ama kaliteli ürün yok malesef.

Spot Balık ve Sport City standlarımızda kalabalıktı, Medex'teki alanımızın 10'da biri kadar bir alanda elimizden geldiği kadar ürün sergilemeye çalıştık. Fakat şunu söylemeliyim ki Av Silah Fuarı malesef olta balıkçılığı konusunda iddalı olmuyor anladığım kadarı ile. Silahların ezici baskısı herşeyi eziyor :)

Spot Balık ve Sport City standından Av&Silah Fuarı 2013 Fotoğrafları

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Haziran 2013