Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cok Amacli Spin Takim Tavsiyesine Ihtiyacim Var

Konu, 'Sohbet' kısmında burakgulas tarafından paylaşıldı.

1. burakgulas

burakgulas Aktif Üye

Degerli baliga sevdali abilerim ve kardeslerim. Ic anadolu bolgesinde turna, ege bolgesinde levrek, marmara izmitte lufer avina cikiyorum. Sadece at çek üzerine olacak ve atar araligi olabildigince genis olmali 10 25 gr araligini kolaylikla guzel mesafelere ulastirabilmeliyim ve kamisim kirilcakmi motorum bozulcakmi derdim olmamali yani bir kere para verip uzun sure hobimi sevdami doyasiya yasamak istiyorum. Siz fiyat performans bakimindan bana yardimci olabilecek bilgi ve donanima sahip abilerim lutfen bana yardim edin. Bana kamis, motor ve bunlara uygun misina setleri soyleyebilirmisiniz?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Valla bu işin ucuzu yok. Öyle niyetin varsa baştan vazgeç. Fladen alırsın aklın shimanoda kalır. Shimanoyu alırsın daiwada kalır. 15-60 alırsın sert olur bir de 7-35 dersin, o sahte bu sahte derken bir geriye dönüp baktığında dünyayı harcamışsın. Balık tutarsan belki göze gelmezde bir de tutamazsan hayıflanır durursun.

Levreko bunu beğendi.
  4. emnk

emnk Üye

Scorpion26 bu işi süper açıklamış. Dediğin den hiçte farklı olmuyor. Şahsım okuma v system 2.40 10 - 40 makine shimano exage 3000 sfd sufix ghost 832 kullanmaktayim memnunum 400tl civarında bir maliyeti var. Sizin işinizi fazlasıyla görür.

5. hkn17

hkn17 Aktif Üye

makinada tek doğru olabiliyorken kamışta olay farklı bazıları yumuşak bazıları sert bazıları orta sert aksiyonlu kamışları sever eğer çevrende spin kamış kullanan varsa deneyip almanı tavsiye ederim :)

cihan drums bunu beğendi.