Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çok Araştırdım Burada Noktayı Koyacam. Olta İçin yardımm

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında kadirozarpaci tarafından paylaşıldı.

1. kadirozarpaci

kadirozarpaci Yeni Üye

1 Hafta sonra İzmir foça ya tatile gideceğiz. İçimdeki balık yakalama sevdası uyandı. Amatör sayılırım ama profesyonel olarak bu işe gireceğim. Şuan çalışmadığım için pederden otlanacam bu yüzden bütçem 150 tl civarı. Uygun bir olta seçemedim gitti bir sürü yazı okudum ama son çare siz üstadlara danışmak istedim.

Foça kıyıda balık tutmak istiyorum olta ile. Nasıl bir kamış ve makine alabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum. Eğer foçada olacak varsa yüzyüzede görüşebiliriz. Uzun bir konuysa mesaj atarsınız telefonunuzu ararım konuşuruz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. kadirozarpaci

kadirozarpaci Yeni Üye

yalnız sağ olun herkes çok yardımcı oldu.

4. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Sen nasıl av yapacaksın yemlimi yoksa spin mi ?
    Izmiri bilmem ama spın set yapacak isen ucuz ve işe yarar makine ve kamış diye konu var bir bak istersen. Yemli olayı ayrı bir şey bilmiyorum. Makine mesala daiwa triforce alabilirsin 50 lira felandır kamışta daiwa crosfire 240 kamışı al oda 70 lira kadardır sahte olarak kendo 13-24 ve mavi renklerden misina 0.25 ve rapala klipsi. Yeter sanırım yanımda birde kargaburun bulundur.

Makine ve kamışı kullanmadım sadece limite iyi bir marka ile denklem kurdum :).

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. arkadas

arkadas Aktif Üye

aynen katiliyorum --yada simano catana -makina 3000-yada 4000 lik ve gene crosfire kamis lendolar aynen 025 misina al tamam rasgele

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Sadece Foça tatilinde avlanabileceksen, hemen her malzemecide bulunan hazır setler var.
    Bir kaç tane de hazır takım alırsın ve tatil boyunca şansını denersin.
    Bu iş seni tatmin ederse, tatilden sonra da avlanmaya karar verirsen biraz para biriktirir ve orta halli bir set alırsın.
    Rast gelsin