Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Çok Sıcak sahteler Serisi 2

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında pars tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. pars

pars Aktif Üye

Selamlar, Grup2
    Elimde kullanmadığım kalite sahteleri iki grup yapıp satışa sunuyorum. Her bir grup için tüm sahte ve braid ip misine fiyatı karşı taraf ödemeli kargo ile 225tl dir. Elden teslim yapmıyorum.
    Sahtelerin bir çoğu hiç kullanılmadı. İçlerinde bir iki kez suya girmiş ve duş almışlar olabilir. Tek tek satışı ile uğraşmak istemiyorum.

Yukarıdan Aşağıya:
    1-Duo Terrify 12cm
    2- Duo Hardcore minnow 14cm
    3- Maria Prences Squash f125
    4- River to SeaMinnow 12cm
    5- Tachle House Node 13cm
    6- Özel el yapımı, süper işçilik 14cm
    7- Özel el yapımı cam rapala su üstü
    8- Markasını hatırlayamadım Lipness 12cm
    9- USA Rebel su üstü beyaz
    10- Storm 2 adet 8cm slikon ve jig head
    11- Berkley 13cm silikonlar
    12-XPS 3 adet silikon için jig head
    13-Strain marka Braid ip misina 114metre; son derece kaliteli, 0,21mm kalınlığında çekeri konusunda net bir bilgiye ulaşamadım. Kendi sitesinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Üzerinde fiyat etiketi mevcut.

Pazarlıksız tek paket halinde karşı taraf ödemeli 225tl. dir. Bol trofeli avları olsun.

77.jpg 99.jpg
    11.jpg 22.jpg 33.jpg 44.jpg 55.jpg 66.jpg 1010.jpg 88.jpg

Son düzenleme: 21 Eylül 2015
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. pars

pars Aktif Üye

Arkadaşlar, ilk üç sahtenin fiyatı zaten 225 tl den fazla yapıyor. Birçoğu sıfır veya sıfır ayarında! Güncel.

4. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Yaw yazmayım yazmayım diyorumda ilk 3 sahte nerde 225 tl yapıyo kardeşim

mrt55 ve sayitusta bunu beğendi.
  5. pars

pars Aktif Üye

1. sahte: 72tl bakınız. DUO TERRIF DC-12 BULLET TYPE 1
    2.sahte 79 tl bakınız DUO TIDE MINNOW 145 SLD-F
    3.sahte 71 tl bakınız Maria Squash Sahte Balık S 125mm 22gr Maria princess suni yemler Maria AVmarketi.com

İLK üç sahtenin güncel TR fiyatı: 222tl dir. Benimde aldığım fiyatlarda budur. Ben bu işin ticaretini yapmıyorum. Sırf özel yapıl el işciliği olan rapalalar için Adana dan bir arkadaşa kargosu ile 100tl den fazla verdim. İp misina 18 dolar, USA fiyatı. Tek tek fiyatlarını mı yazayım anlamadım. 500tl den fazla para verdiğim ürünlere 225 tl kendimce makul bir fiyat yazdım..

Her ne olursa olsun yaptığınız çok ayıptır arkadaşım. İstersen paran yoksa ver adresini sana ucretsiz yollayayım. Ama bunu yapma. Ne kadar kötü olabiliyorsunuz.

6. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Kardeşim sen link atmışsın bende atarım şimdi link 50 tl den satıyorlar olmaz şimdi ben birşey demedim fiyat yüksek okadar yani seni yüksek almış olabilirsin yüksek fiyata da satabilirsin ama emin ol ist da çok daha ucuza bulunabilir sahteler ben senin için söyledim ihtiyacın varsa paraya fiyatı az ısıt satarsın he satamassan hepsini ben alayım ihtiyacın varsa işin hallolsun sıkıntı yok hemen bukadar parlamanın

7. pars

pars Aktif Üye

Erol, o daha iyi fiyat veren yerlerin emin ol depo mevcudu sıfır! Sen emin olmadan böyle dersen beni yalancılıkla suçlamış oluyorsun.

Üsküdar Seafari, DUO ürünlerini en uygun veren yer! Çantamda en az 15 tane Duo ürünü var. İhtiyacımda yok. Zamanım yok inemiyorum sahillere! Fazlalıkları elden çıkartayım dedim.

Fiyatı fazla bulduysan bunu da söylemenin yolu senin yaptığın gibi değil! Neyse konu uzamasın. Hadi ben kazıklanmış ve 3 tane sahteye 200TL vermiş olayım.

Erol 61 bunu beğendi.
  8. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Var var asılı rafta duruyor abi gözümle görüyorum ben neyse hayırlı satışlar

9. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

He birde şu var ben pahalı sadece rapalalara dedim toplu bunların hepsini almak isteyen olursa bence bedava sadece stren ip 50tl zaten eee geri kalan 150 tl de zaten eder o rapalalar ÇOK SICAK fırsat bence ama 3 sahte okadar deyil takıldığım nokta o onu yazmassan fiyat çok çok sıcak hatta bedava :)

10. pars

pars Aktif Üye

11. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Sadece ebay mı var sence ebay en pahalı satan yer ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.