Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çömeze yardım

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında Fethiyeli Balıkçı tarafından paylaşıldı.

1. Fethiyeli Balıkçı

Fethiyeli Balıkçı Yeni Üye

merhaba arkadaşlar , bu güzel siteye az önce üye oldum ve sormak istediğim sorular var...

- kıyıdan çipura , sargoz , barbun tarzı balıklar için kullanılacak misina modeli , kalınlığı , iğne modeli ve numarası hakkında bilgi edinmek istiyorum..
    sahil kenarında canlı mamun ve karides satan yerler var , bu yemleri kullanıcam

- ikinci sorum ; fethiyede yaşıyorum , belki fethiyede yaşayan arkadaşlar olabilir , kıyıdan mamunla avlanabileceğim güzel yerler var mı , 2. karagözler hariç :)

teşekkürler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dilerim mesajınıza mutlaka cevap verecek bir arkadaşımız çıkacaktır. Ben geçen gün barbunu karidesle iki iğneli hırsızlı takım (izmarit takımıyla)aldım.

4. cogito74

cogito74 Aktif Üye

Nihat ne zaman nereden aldın. İnsan balığagiderken bir haber veriri diyecemama ben avrupa yakaına taşındım artık.hayırsız..

5. Fethiyeli Balıkçı

Fethiyeli Balıkçı Yeni Üye

anlaşılan herkes çömez :)

6. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Çömez veya usta diye birşey yoktur avcılıkta bence kendini geliştiren ve kendini geliştirmeyenler diyebiliriz. Öyle zamanlar vardırki en ustalar bile acemilerin yanında daha da acemi olur. Mesela barbunu aldığım gün yer Üsküdar herkes izmarit alırken ben 18 cm lik bir barbun aldım başkada siftahım yoktu lakin gelen geçen sadece benim kovaya bakıyordu