Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇORLU SARILAR GÖLETİ BALIK DURUMU

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında stamfold06 tarafından paylaşıldı.

1. stamfold06

stamfold06 Üye

Merhaba Arkadaşlar.Önümüzdeki sezon Sarılar Göleti ve çevresinde sazan avı yapmak istiyorum.Yolum uzun Tokat tan geleceğim.Balık durumu hakkında bilgisi olan var mı acaba.Teşekkürler...:rolleyes:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sweethome

sweethome Yeni Üye

Tokat tan sırf sazan için sarılara gelecekseniz boşa zahmet etmeyin bence :D yolu bozuk, çamurlu, göl yazın ot ile dolar, dibi ottur, dip oltası atılmaz.. at çek ile turnaya deneyebilirsiniz.. 40 50cm arası çıkar.. sazan için tekirdağ yazıra gidin ;)

4. ercag

ercag Üye

yağzır heee hey gidi günler,eskisi gibi çıkmıyormuş sanırım yağzırda büyük aynalılar vardı 10 yıl önce gittiğimde

5. sazancı

sazancı Yeni Üye

şimdi yok arkadaş 20 defa gittim 5 defa balık aldım en babası 2 kilo:rolleyes:

6. B@ND!T

B@ND!T Aktif Üye

2 hafta önce 750 gr lık tatlısu levreği aldım önceki gidişimde kiloluk turna yakalamıştım gerçekten su kalitesi ile verimliliği ile benim için gözde bir mera.

7. TR Angler

TR Angler Aktif Üye

Sarılar göleti güzel bir mera. Turna ve tatlı su levreği için bende ara sıra gidiyorum. Sazan için ise sahile daha yakın yeni çiftlik göletini tercih ederseniz daha verimli av olur.