Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cormoran Black Master Vs. Mitchell Fluid

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında levent31 tarafından paylaşıldı.

1. levent31

levent31 Aktif Üye

Merhabalar aşağıdaki iki kamış arasında kaldım ikisinin fiyatı hemen hemen aynı.
    Amacım 15 gr civarı sahtelerle kullanmak.
    Hangisi tercih edilmeli? Herhangi birini kullanan arkadaşımız var mı?

Lütfen başka markalarla ilgili tavsiye yapmayınız merakım bu ikisi üzerindedir...

MITCHELL MITCHELL FLUID 242 8/25 Spin Kamış, Fiyatı 64,74 TL | MITCHELL Parçalı Spin Kamışları
    Cormoran Black Master Spin 25 Serisi Olta Kamışı 240, Fiyatı 69,76 TL | Cormoran Parçalı Spin Kamışları

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. alesta

alesta Yeni Üye

Uzun yıllardır Cormoran Bull Fighter X 5-25g atarlı 1.80 kamış kullanıcısı olarak 2.70 Black Master'ı kesinlikle öneririm. Henüz edinmedim ancak kullanım ömrünün daha uzun olduğu hissini veriyor. Mitchell bir tık daha sert aksiyonlu, bu Mitchell'in avantajı. Sahte ağırlaştıkça Mitchell sert kısa hareketler açısından daha avantajlı hale gelir. Bu iki kamış karakteristik olarak birbiriyle benzeşmekte, Black Master daha zarif. Tatlısu turna avcısı olarak tatillerde levrek/kofana/çıplak/akya avlarında iskele/mendirek gibi yüksek, açılı yerlerde kullanım açısından almayı düşünüyorum. Sonuçta farklı markaların aynı türde ürünleri. Henüz bir tercih yapmadıysanız yerinde deneyerek almanız daha uygun olur.
    Saygılarımı sunarım.:harika:

4. levent31

levent31 Aktif Üye

Tesekkur ederim dam shadow spin typ a 2.4 5-25 aldim. Oldukca hafif olmasi tercih etmemde etkili oldu...

alesta bunu beğendi.
  5. GRAFTT

GRAFTT Üye

Black Master serisinin 3.00 mt olanı arkadaşımda var zaman buldukça bende kullanıyorum gerçekten güzel bir kamıştır, özellikle tavsiye ederim.