Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Cormoran CORCAST AL

burakgulas

Aktif Üye
Adı
Burak GÜLAS
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Baitcasting makinami ve istenirse tetikli kamişi satiyorum.

Makine saglam ve konforlu bir makinedir. Az kullanilmistir alali 4 sene oldu ancak toplam kullanim sayisi maksimum 15tir. 15in de 7 8i bu hafta Çeşmede at çek gunlerinde yapildi. Makina saglam ancak suan biraz bakima ihtiyaci var yağlama vs.
kamiş ise makina ile beraber aldiğim felwick eagle gt tetikli kamis orta sert aksiyonlu 7 28 takriben 10 30 atarli ergonomik bir kamis. Ancak Çeşmeye gelme sirasinda ust parcasinin en son yuzugu kirildi Cesmede bir balikci dukkaninda ilk halinden daha saglam sekilde tamir edildi. Makina piyasa fiyati 350 400 tl arasinda doviz kuruna bagli olarak degismektedir. kamis fiyatida 250 260 tl arasinda gozukmektedir. Gozukmekte diyorum cunku Turkiyede internet platformunu kullanan av bayilerinde makina ve kamis bulunmuyor ebay amazon fiyatlari ve urunlerin orjinal sitelerindeki fiyatlar bu sekilde gorunmekte. Kamis ve makinadan memnunum ancak kamis kiyi icin pek kullanisli degil tatli suda tuzlu suda bot ustunden mukemmel sonuclar verebilen bir kamis. ikisini beraber almak isteyenlere fiyatim 400lira. sadece makina icin fiyatim 300lira olacaktir pazarlik tabiki yapilir.