Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

cormoran red master 8pih 3000(tartışalm)

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Eldeki makinem bozulduğu için 1 adet makineye ihtiyacım var ve bütçem yok.eldeki lrf için aldığım makineleride vermek istemiyorum ve araştırmalarım sonucunda yukarda belirttiğim makineyi almak istiyorum.cormoran red master 8pih 3000 biraz agır bir makine ama maddi yükü hafif olduğundan alınabilir diye düşünüyorum.Kullanan pek yokturda cormaran makine illa kullanan vardır yorumlarınızı veya 150 tl ye kadar tavsiyelerinizi bekliyorum ama bu makineye kafayı taktım gibi.
    CORMORAN RED MASTER 8PiF 3000
    -Alüminyum gövdesi ve makarası sayesinde uzun ömürlü bir olta makinesidir.
    -CNC Kesimli paslanmaz çelik dişlileri sayesinde takılma yapmaz, dişli atlama sorunu yaşatmaz.
    -Balık avı esnasında avcı balıkları tasmalamak için kullanılan kolun geri dönmesini engelleyen İnfinite Anti-Reverse sistemde yanlızca yüksek kaliteli çelik malzemeler kullanılır.
    -Büyük kafa yapısı sayesinde misina sürtünmesiz biçimde kafadan boşalır.
    -Karbon disklere sahip fren aksamı su geçirmez yapıdadır.
    -Süper güçlü, paslanmaz çelikten yapılmış mili ve özel yapılı kafası sayesinde kuvvetli balıklarla kolayca rekabet etmenizi sağlar.
    -İnce ayarlı fren mekanizması sayesinde hassas bir fren ayarı sunar.
    -Büyük kol topuzu ve CNC kesim alüminyum kolu büyük balıkları rahatça çekmek için tasarlanmıştır.
    -Bükümsüz misina teli sayesinde misina düğümlenmelerinin önüne geçer, uzun atışlara yardımcı olur.
    -Hem tatlı hem tuzlu su kullanımına uygun üretilmiştir.
    -Alüminyum yedek kafa paket içerisinde mevcuttur.

Model
    Rulman
    Kalama
    Devir
    Kapasite (mm/m)
    Ağırlık (g)
    12-07250
    7
    Önden
    5,2:1
    0.25/210
    310

Son düzenleme: 5 Aralık 2015
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. emrah3305

emrah3305 Aktif Üye

Daiwa triforce 3000 x aynı maddi yükte fakat ağırlık farkı büyük ve tabi kalite konusu tartışılmaz 150 tl ye alabilirsin.kusgozu konusunda daiwaya her zaman güvenirim ..

4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

hakılısnız Daiwa takıntılı birisiyim bende ama o fiyata istediğim tarz bi daiwa bulamadım malesef bu makine görsel olarakta çok hoşuma gitti benim.Bakalım eğer güzel bir başka makine bulamazsam bunu alacak gibiyim.Şu aşağıdaki linkten bir görsel olarakta inceleyin çok hoş görünmekte.Tabi daha almadım şuan ayın 20 sini bekliyorum almak için maaş gününü :) ozamana belki sıcak fırsat çıkar ama yinede bütçe belli 150 tl :) :(
    Cormoran Red Master 8pif 2500 Olta Makinesi 720 - n11.com

5. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

SPRO Addiction Micro Cast 3000 makineye bir göz atın isterseniz.. 150 tl fiyatıyla hem görünüm hemde performans olarak alınabilecek bir makine..

6. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

ya bu makineyi gördüm grafit makine ve rotor sistemi deyince soğudum birden açıkçası makinede grafit deyince ne bilim hoş gelmiyor kulağa birde rotor grafit diyor gördüm avfonie alcaktım vaz geçtim ama spro marka olarak güvendiğim markalardan biridir.

7. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

8. emrah3305

emrah3305 Aktif Üye

9. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

ben kullanmadım ama benim avlakta 10-7 bu makina vardı ben stradic kullanıyordum...At çek için ideal makina bir ara o kadar populer olmuştuki yok satıyordu...Arkadaşlarım 3-4 kg levrekleri çatur çutur çekiyordu...zamanla dış kaplamalar dökülüyor oda normal 2 yıl götütür...

coner bunu beğendi.
  10. emrah3305

emrah3305 Aktif Üye

Hocam ben kullandım ecusima avlakta kusgozu aralatmaktan av dan soğutuyor adamı.bilgin olsun aynı ip misinayi kullandığım daiwanin en alt seviye makinasinda bu sorun olmuyor ..kusgozu sorunu ve ağırlığı büyük handikap bence ..sıkıntılı makina bana göre ..

11. emrah3305

emrah3305 Aktif Üye

Hatta ilgilenen varsa 5 av kullanılmış ciziksiz ecusima 3000 var satılık üzerinde 0 16 ip misina var onunla birlikte satarım.kutusunda ..