Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cuma gecesi istanbul içi balık avlağı yardımı

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında maskot321s tarafından paylaşıldı.

1. maskot321s

maskot321s Üye

Abilerim cuma günü için İstanbul Avrupa yakasında gece avı için mera arıyorum meradan kastım istavrit hariçi bir balık yakalamak istiyoruz arabamız var fakat Galata ve unkapanında daha lüfer başlamadığı için farklı bir av yapmak istiyoruz kayalık bölgelerden Eşkina çıkarabileceğimiz yer varsa bu mevsimde oralarda uygundur yardımlarınızı bekliyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Avlak araştırmasından önce hava durumu araştırması yapman daha yerinde olur... :)

Önder Kanığ ve PİNA bunu beğendi.
  4. maskot321s

maskot321s Üye

Hava soğuk ve yağmurlu gösteriyor abim ☺️ Bizim planımız 2-3 saatlik bi plan bu havada balık olmaz diyorsanız orası ayrı tabi o bozar bizi işte :)

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Hiç kimse diyemez de keyif olsun diye girişeceğiniz iş zehir olmasın o yüzden şey ediyorum... yoksa balık olur, olmaz diye hemde şu mevsimde kimse bir şey diyemez...

6. maskot321s

maskot321s Üye

Abi şimdi uyarın üzerine bi kaç yere baktım uyarı gelmiş baya fırtına olucak diyorlar büyük ihtimal avımız Cumartesi gecesine kaldı pazar hava güzel :) ama günler hızlı geçiyor bir meraya karar vericez inşallah