Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cumartesi Dikili'deyiz inşallah. Önerileri alabilir miyim?

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında selçukbey tarafından paylaşıldı.

1. selçukbey

selçukbey Yeni Üye

Evet arkadaşlar yarın takımları tamamlayıp, Cuma gecesi Dikili'ye gelmeyi planlıyoruz. Kıyıdan avlanmayı planlıyoruz.Bir kaç sorum olacak, cevaplayabilirseniz çok sevinirim;
    1- Nerelerden hangi balıkları alma şansımız var?
    2- Hala spin olta takımı mı, Surf olta takımı mı karar veremedim.
    3- Dikili'de boru kurdu, madya tarzı yemler bulabilir miyiz? Sülünez var, onu biliyorum :)

Hepinize çok teşekkürler.

coner bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. selçukbey

selçukbey Yeni Üye

Arkadaşlar, Dikili turumuzu tamamladık. Hava durumundan endişelenmemize rağmen, olmadı muhabbet eder döneriz diyerek gittik ve endişe ettiğimiz gibi yağmura yakalandık :) Cumartesi sabahtan itibaren Dikili merkezde çeşitli noktalardan, Çandarlı limandan ve en son Kabakum sahilden olmak üzere çeşitli noktalardan olta attık. Keyifli bir gündü, arkadaşlarla iyi eğlendik ancak acemi olmamızdan dolayı sanırım, balık olarak kısır bir tur oldu :) 15'e yakın isparoz takıldı oltama, bir lidaki, bir de kaba lidaki, bir tane de sanırım küçük bir mırmır ama emin değilim :) Hepsini saldım tabii, arkadaşlar benden de beceriksiz çıktı, 2 isparoz biri, 3 isparoz biri tutup saldı :) Asıl önemli olan ise spin olayında karar kılmam, yemli olta bana göre değilmiş anladım. Bugünden itibaren okuma ve araştırma sürecim başlamıştır. Yakında yeni takımlarım ile başlığı açarım, balıkılık camiasına hayırlı uğurlu olsun ;)