Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çupra Avı :))

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında caner88 tarafından paylaşıldı.

1. caner88

caner88 Üye

herkese merhabalar...
    sabah kalktım halletmem gereken işlerimi hallettim ve satte baktığımda öğlen 12 gibiydi.içimdeki balığa gitme hissine dayanamayarak en yakndaki yemciye gittim.boru kurduyla denemek istiyordum şansımı birazda sülünez alacaktım ne olur ne olmaz diye :)girdim dükkana ve boru kurdu kalmadı abi ama çok taze sülünez var dedi satıcı.benim yüzüm düştü tabi ki hemen :mad: ne apalım hiç yoktan iyidir diyerek 1 paket aldım eve geldim hemen hazırlıklarımı tamamlayıp saat 2 gibi yola koyuldum.zaten çok kalmam akşam suyuna kalırım 9 9 bucuk gibi donerim diye dşündüm.:confused: hava hala çok sıcakdı yandım resmen :p ilk önce denize girmeyi planladım ve avlaga vardıgımda bır denıze girip çıktım suyun sıcaklıgı da iyiydi ;) derken oltamı denizle buluşturmak için hemen hazırlıklarımı yaptım sülünezlerimi özenle iğneme taktım ve attım denize.:D saate baktıgımda 4 gibiydi.daha erken oldugunu düşündüm balık için öyle denize bakıyorum kuruyorum filan derken arada zayıf vuruslar gelıyo diyorum bu saatte olsa olsa ısparoz fılandır diye onemsemıyordum.sonra bır sert vuruş geldı ve oltamı elıme alıp bir tasma attım ve balığı aldıgımı hissettim ama ne geliyordu ki :confused: çekerken yari yolda biraz boşalır gibi oldugunda bunun lidaki olabılceğini düşündüm ve gerçekten denizde ayna gibi parlayan al yanaklı bir lidaki :D heycanla aldım ve yemlerimi tazeleyip bir daha attım ve pat bir tane daha :) hemen bir daha attım ama bu sefer atabıldıgım kadar uzaga atarak beklıyorum beklıyorum tık yok.bu arada susadıgımı fark ettim ve çantama bir baktım 1.5 lt su şişem takım çantam tarafından delınmiş ve su kalmamış :eek: saate baktım 5 bu sıcakta en fazla 7 8 e kadar dayanabıleceğimi düşündüm çunku yakında su alabılecegım pek yer yok ve alıp gelmeye de üşendım 8 de avımı sonlandırırım dıye düşündüm.bir an oltmada sert bir vuruş geldi ama öncekıler gibi değil biraz daha fazlası :D hemen sağlam bir tasma attın ve balık oltamda :D çekerkende kendini hissettirdi ve aldım kıyıya tam porsiyonluk al yanaklı güzel bir çupra iğnemi de iyi yutmuş 10 dk çıkarmaya ugraştım saat ilerledi ama birkaç zayıf vuruşun ardından bende 8 gibi avımı sonlandırıp geri dondum.yalnız oldugum için avlakta foto cekemedım.evde çektiğim fotoyu paylşamak isterim. daha iyileri sizlere rastgelsin :harika:

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Cihat
    Güzel av olmuş

4. oktay16

oktay16 Moderatör

Tebrikler cihat güzel bir av olmuş. Geçtiğimiz hafta İzmir çandarlıda ne çok aradım bu balığı bir bilsen:) Yakaladıklarımın hepsi avuç içi kadardı, şans benden yana değildi. Tekrar tebrikler....

5. lorel

lorel Aktif Üye

Tebrikler Caner bey,her zaman rastgelsin.

6. horasanlı

horasanlı Aktif Üye

Tebrik ederim güzel bir av olmuş.

7. m1976k

m1976k Aktif Üye

tebrikler sıcaklardan serin sulara hoş olmuştur helede avını böyle güzellerle taçlandırdıysan değmeyin keyfe değilmi?

8. Glenium34

Glenium34 Aktif Üye

kutlarım neşen ve bereketin eksik olmasın.

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler Güzel Çipuralar :)

Kısmetin açık olsun.

10. caner88

caner88 Üye

herkese çok teşekkür ederim. bu arada oktay bey bende bir hafta boyunca çandarlı dikili yeni ve eski foçada aradım bu balığı ama nafile kısmet bu güneymiş. :D birde ders çıkardım ava giderken mutlaka herşeyin yedeğini almak lazımmış suyun bile :)herşeye ragmen keyifli ve güzel bir gündü.sizlerle paylaşmak istedim.

11. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

elinize emeğinize sağlık güzel balıklar almışsınız